Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Maska

80%
4 1
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Maska Originální název: Masque
Poprvé vydáno celosvětově: 1998

Nejnovější vydání:
Knižní klub - 2001
ISBN: 80-242-0487-8
Počet stránek: 368
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
Knižní klub (2001) 80-242-0487-8 368

Tristan je dokonalý špion: nemá totožnost, rodinu, přátele ani práva. Je to „mim“. Žádný pouliční klaun… nic takového… ale uměle vytvořená a klonovaná lidská bytost, jejíž metamorfovanou DNA lze programovat tak, aby se změnila v „masku“ – perfektní genetickou kopii kteréhokoli člověka či smyšleného tvora. Mimové jsou majetkem válčících městských států a mohou se stát neúnavnými dělníky či tajnými agenty – dokud náročnost přejímaných masek nezpůsobí rozklad mimovy tělesné schránky. Jeho jedinou nadějí na přežití je získání Osobnosti – postavení občana a stálé podoby.
Tristana od Osobnosti dělí pouze jediný úkol. Musí se vydat do nepřístupného nervového centra nepřátelské korporace, zmocnit se přísně utajovaných dat a uniknout divokým a neskutečným peklem psychopatických kultů a mutantského podzemí. Brzy však zjišťuje, že se ocitl ve víru intrik a lží, do jeho poslání zasahují tajuplná postava jménem Okasan a revoluční organizace Proteus.
Bez ohledu na to, zda je pouhou figurkou na šachovnici, nebo hráčem, či člověkem, Tristanova maska a role, která mu připadla, rozhodnou o dalším osudu – nebo zhoubě – celé lidské rasy. (Založil/a: malc8k)

(více)  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace