Vražedná hra

Poprvé vydáno celosvětově: 2009

Knižní klub - 2011
ISBN: 978-80-242-3108-2

Knižní klub (2011) 978-80-242-3108-2 358

Dějištěm druhého románu z volné řady detektivních příběhů je connecticutské městečko Holloman, sídlo Chubbovy univerzity a obří společnosti Cornucopia. Píše se rok 1967 a svět balancuje na pokraji nukleární zkázy, neboť studená válka pokračuje. A kapitán Delmonico, s nímž se čtenáři mohli seznámit už v knize Bez důkazů, má naléhavější starosti než vymyslet jméno pro svého nedávno narozeného synka: řeší hned dvanáct vražd, k nimž došlo v jejich městě za jediný den. Každá byla provedena jiným kuriózním způsobem a zdá se, že spolu nijak nesouvisejí.Má je na svědomí jediný pachatel, nebo jich bylo víc?
Za pomoci svého týmu se Delmonico pouští do rozplétání záhady... (Založil/a: Fabienne)

Buřinka
  26. 7. 2016, 12:33
Druhý román Vražedná hra volně navazuje na knihu Bez důkazů. Příběh mě strhl hned od prvních stránek. Asi i díky sympatickému vyšetřovateli Delmonicovi. Jeden den a hned dvanáct vražd - spisovatelka se s tématem velmi dobře poprala a "hltala" jsem každou stránku. Není to jen o vyšetřování, ale i o pracovních vztazích a soukromých vztazích.