Pane B., zmizte

Poprvé vydáno celosvětově: 2007

Classic - 2008
ISBN: 978-80-86707-72-3

Classic (2008) 978-80-86707-72-3 266

Románem Pane B., zmizte se vrací dlouho očekávaný mistr hrůzy Clive Barker. Brilantní a věrohodně vyprávěný příběh nám odkrývá šokující pravdu o bitvě mezi Dobrem a Zlem. (Založil/a: jamalka)

Lecter
  18. 9. 2015, 13:41
Pan B.?Zajímavé,trošku mi připadlo,jako by to byla první kniha nebo zkouška,napsané pro mladší čtenáře.Je to prostě jiné,stejně tak každá kniha,co jsem od Barkera přečetla.Takový hnusný,vlezlý,neodbytný tvor.Pane B.Zmizte.
johnnie
  20. 10. 2014, 18:43
Mám Barkera rád, ale tohle bylo vážně velké zklamání. Evidentně se na něm už nějak podepsala tvůrčí krize, jinak si to neumím moc vysvětlit.
Vorobok
  16. 3. 2015, 17:04
Tři hvězdičky jsou málo a čtyři moc. Jedná se o knihu, která rozhodně patří k těm slabším věcem od Barkera (z mého pohledu). Určitě lehčí čtení oproti ostatním knihám. Pan B. mi tam moc neseděl. takový horor pro mládež. Veškeré gore věci, vraždění i různé popisy krvavých scén mi nepřišli nechutné či jinak nepříjemné, jak se mi občas stává v autorových jiných knihách. Trošku jiný Barker, ale vůbec to knize neubírá na čtivosti.
Přečteno za jeden den.
kapybara
  7. 11. 2016, 20:14
Myslela jsem si, že psaní z pohledu druhé osoby je dobré leda tak pro creepy pastu a podobné braky.
Myslím si to dál.

Ačkoli jinak patří C. Barker mezi moje oblíbené autory, tahle knížka mě vážně zklamala. (A čtení v elektronické podobě dodává brakovitosti korunu.)