Vytržení

Poprvé vydáno celosvětově: 2011

Knižní klub - 2012
ISBN: 978-80-242-3239-3

Knižní klub (2012) 978-80-242-3239-3 304

Ve třetím dílu série Andělé se dál odvíjí příběh Luce a Daniela. Luce s jistotou cítí, že někde v jejích minulých životech se skrývá něco – nebo někdo –, co by jí mohlo pomoci v tom současném. A tak se vydá na nejdůležitější pouť tohoto života: vrací se napříč věčností, stále hlouběji do minulosti, a stává se svědkyní svých dřívějších vášnivých vztahů s Danielem. S jediným cílem – najít klíč, který odemkne jejich lásce dveře do budoucnosti. (Založil/a: trynitrix)

Lauren Kate Lauren Kate
*21.03.1981

Bloodym
  30. 11. 2013, 2:00
Cestování do minulých životů se mi líbilo, ale nějak jsem nepochopila, jak je to vlastně s Danielem. Luce umírala a znovu se narodila a nic si nepamatovala. Ale Daniel - ten si měl všechny životy pamatovat, ale umíral a rodil se znovu, nebo byl pořád stále stejný?
Jadelaine
  30. 7. 2013, 10:58
Třetí díl se mi líbil asi nejvíc. Po druhém díle jsem se rozhodovala, jestli ještě vůbec sáhnu po dalším, ale Vytržení mě celkem překvapilo.
PeťkaW.
  11. 10. 2013, 11:13
Autorka kombinovala, kombinovala, až překombinovala. Zbytečně obsáhlý díl, který měl obrovský potenciál, protože z volby popisu různých reinkarnací se dalo vytěžit spoustu zajímavých momentů a zápletek, ale autorka se opět omezila na pouhé popisování už známých věcích a nenabídla tak nic nového, co by trochu osvětlilo celou kletbu a problematiku vztahu mezi Luce a Danielem, což je strašná škoda a celý jejich vztah tak vyzněl hrozně ploše, navzdory urputné snaze, podat ho v nejlepším a "nejosudovějším" světle. Kdybychom se v každém z nahlížených životů dozvěděli něco nového, tak fajn, beru... takhle ale stačila jedna reinkarnace na 30 stránek a ne zbytečné roztahování na 300. Promiň, Lauren Kate, ale ty vážně nepíšeš tak dobře, abys roztahovala příběh do 4 dílů a aby byl ještě čtivý.
Radka Pařízková
  15. 3. 2015, 18:47
Když jsem tuhle knihu četla po prvé štvalo mě, jak se pořád měnilo místo děje, to neustálé přesouvání a hledání Lucindy a Daniela. Ale když jsem jí četla po druhé až pak jsem docenila celý příběh. A moc se mi líbilo jít po Luceiných a Danielových stopách.
Ruxandra
  26. 9. 2012, 8:01
Tento díl byl zbytečně dlouhý. Na konci sice bylo vysvětleno pár věcí, ale myslím si, že to šlo o mnoho zkrátit. Vždyť se v podstatě pořád jen opakovalo to samé a u třetí reinkarnace mi to už ani nepřipadalo zajímavé. Donutila jsem se k dočtení, ale protože mi chyběly mé oblíbené vedlejší postavy, moc mě to nebavilo. Další díl už asi číst nebudu.
tomdra
  3. 1. 2013, 16:19
Tento třetí díl mě moc nebavil.Druhý byl o hodně lepší. To cestování Hlasately časem byla docela nuda. Tak jsem docela zvědavej jaký bude ten čtvrtý díl.
Nells
  24. 8. 2012, 9:31
Mně přišel tento díl hodně zdlouhavý, cestování po minulosti by se dalo zkrátit! Chyběla mi tam nějaká akce, jediné co se mi na tomto díle líbilo, že nám spisovatelka konečně všechno vysvětlila!!!!
trynitrix
  5. 4. 2012, 10:45
Mno nevím takový nemastný neslaný co se týče toho děje tak aby Luca nějak pokročila v tom aby tu celou věc pochopila prostě druhý díl byl nejlepší. Tady se mi líbilo to cestování do minulosti i když spíš si měla všímat víc věcí okolo než Daniela :-D (z něj byla dobře poprděná :-D ) a malého chrliče jsem si velice oblíbila i když jsem měla tušení kdo to bude ale proč ne svým způsobem ji pomáhal a na konci z toho vyvázla ok takže proti Luciferovi nic nemám uvidí se až v dalším díle. Když to shrnu tak to bylo docela chaotický příběh :-D
trpaslyk
  12. 9. 2011, 17:56
Celý tenhle díl působí, jako kdyby si autorka chtěla někdy vyzkoušet, jaké je to psát historický román, ale neměla na to napsat ho celý, a tak si zkouší jednotlivé jeho střípky. Nebo kdyby měla nastudováno dost z historie a chtěla se předvést se svými znalostmi. Velmi stručný a extrémně jednoduchý děj je tak rozplizlý na mnoho a mnoho jednotlivých dílčích míst, období, zdůrazňovány jsou samozřejmě buď největší události ze světových dějin, nebo vrcholy dějin anglických (např. Shakespearova doba a jeho divadlo). Luce a Daniel mají tu čest být součástí dvorů největších světových panovníků, být u přelomových událostí atp. A na konci nechybí Lucindino vzdychání po tom, jak strašně miluje Daniela a celý život by chtěla strávit v jeho objetí. Celé to působí strašně uměle a nepřirozeně.
ARosen1
  6. 7. 2016, 12:28
Úžasná kniha, stejně jako předchozí. Akorát v tomhle a druhém dílu jsem občas měla chuť Luce nafackovat, aby proboha začala používat mozek :-) Taky vám Lajla v Egyptě připomněla Aidu ?(teď si nejsem jistá, jestli to je opera, ale asi ano)
viktorie327
  22. 10. 2015, 17:58
Tento díl mě moc nebavila...Chvíli mi potrvá,než si půjdu koupit další díl.Jinak nápad je pěkný i když ohraný,ale vybrala jsem si to pro ten román. A toho je tam dost :D
Tessinka007
  22. 2. 2014, 22:19
Tento díl byl podle mě nejlepší. Námět reinkarnace mi je již známý, ale přesto mne tento díl velmi zaujal. Těším se na závěrečné vyvrcholení ve čtvrtém díle.
Michell
  1. 11. 2012, 7:40
Tenhle díl mě ze všech čtyř asi bavil nejmíň. Kniha je taková zamotaná a člověk neví, která bije. Jinak se ale dozvíme spustu o lásce Daniela a Luce a zjistíme, proč vlastně Luce umírala. Kniha je pěkná ale ne pro moc zdatné čtenáře.