Sny

Poprvé vydáno celosvětově: 2008

Domino - 2012
ISBN: 978-80-7303-707-9

Domino (2012) 978-80-7303-707-9 300

Jsou dny, kdy holka neví, který problém řešit dřív. Obzvlášť to platí v případě sukuby Georginy Kincaidové, která získává energii ze svádění mužů. Na první pohled záviděníhodná schopnost ovšem značně komplikuje její vztah se slavným spisovatelem Sethem – nemůžou spolu mít sex, protože tím by ho Georgina bezděčně zabila (a to, přiznejme si, by odradilo každého muže, i zamilovaného). Navíc je Seth pohlcen prací na svém nejnovějším románu a Georgina musí zasvěcovat novou, poměrně neschopnou sukubu. A jako by toho ještě nebylo dost, Georginu trápí děsivé sny. Někdo nebo něco ji za nocí pronásleduje, vysává jí energii a předestírá nepěkné vize její budoucnosti. Georgina hledá odpovědi u Danta, vykladače snů, který má spojení s podsvětím. Jenže jeho flirtování a šarm ji matou čím dál víc, mimo jiné i proto, že její vztah se Sethem prochází krizí. Georgina musí zkrátka řešit hned dva problémy najednou: znovu se ujmout vlády nad svým milostným životem a vypořádat se s nepřítelem, který jí vstupuje do snů. Je totiž docela možné, že pokud Georgina neuspěje, nebude už nikdy moci klidně spát… (Založil/a: trynitrix)

Lucy Sisk
  8. 3. 2014, 13:55
Teda, ten rozchod byl ohromují a dopad jaký to pak má je no, očekávaný a dokáže zaskočit. Rozhodně jsem si nepředstavovala, že mě to zaujme.
Vikyna
  24. 7. 2013, 21:59
U tohohle dílu jsem trhla rekord - přečetla jsem ho za jediný den. Na těchto knihách obdivuji to, že i když si po jejich přečtení řeknete, že se tam vlastně zas tak moc akce nestalo, jsou tak neuvěřitelně poutavé. Mrzelo mě, jak to skončilo, ale pořád doufám, že v dalších dílech to ještě s Georginou a Sethem bude mít happy end.
Celupka
  8. 2. 2013, 12:03
Co říct ke třetímu dílu? Postavila bych ho na úroveň prvního dílu, opravdu dobře vymyšlená a gradovaná zápletka. Jako vždy spousta erotiky, v tomhle dílu asi nejvíc. A konec... co říct o konci? Snad jen, že se to dalo čekat, o čem jiném by pak Richelle mohla psát? :D
Ruxandra
  19. 6. 2012, 7:53
Podle mě je tento díl jeden z nejvíce emotivních a u konce knihy jsem byla docela naštvaná. Můžu říct, že kdybych měla čekat, až vyjdou další pokračování česky, nejpíš bych si ohlodala všechny nehty, tak že ještě že jsem nemusela:) Je to pěkné čtení, s originálním nápadem a hlavně, kdo by nemiloval Cartera!:D
Ale vzhledem k některým dost choulostivým pasážím, mě v obchodě udivovalo, jak malé slečny si tyto knihy kupují...
yanniss
  28. 9. 2012, 18:55
Na tento díl jsem byla moc zvědavá, jelikož předchozí díl mě skoro unudil k smrti. Když jsem knihu začala číst, byla jsem opět velmi zklamaná. Pak jsem si knihu ale vzala na dovolenou, kde se mi opravdu velmi dobře čte) a tam jsem se do knížky celkem začetla. Dávám však jenom 3 hvězdičky, protože se mi líbila kniha víc než druhý díl, ale ne víc než díl první.
pegerren
  16. 7. 2012, 21:14
Perfektní. Tento díl mě opravdu potěšil-je zatím nejlepší ze série. Erotično, napětí,láska..super. ale ten konec...bylo mi z toho smutno ještě dlouho, potom co jsem dočetla. už aby byl další
trynitrix
  16. 5. 2012, 19:30
Čím dál tím lepší takový pohodový příběh pokračování Georginy a Setha teda až na konci že mi to vzalo dech doporučuji v tu chvíli jsem nevěděla jestli nám bejt naštvaná a nebo brečet rozporuplné emoce :-D a už se těší jako vždy na další pokračování :-)
Stolid
  26. 11. 2014, 17:09
Ach, skvělá kniha! Doufám, že pokud jsem dobře pochopila náznaky v knize, a stane toto: Až autorce dojdou detektivní případy, které G všechny vyřeší... Myslím, že Carter řekl, že věčnost je jako trest příliš dlouhá doba... A ta akce s Niphonem, o co se snažil? Goergina chodí po světě už příliš dlouho, myslím, že nastal čas na její odpuštění, odpykala si svůj trest. Takže to vidím tak, že láska k Sethovi ji může spasit a znovu bude na konci smrtelnicí a bude mít krásnou dcerku spolu se Sethem.
Muficek01
  22. 7. 2013, 21:04
Na konci jsem skoro uronila slzu, jelikož mi moc mrzelo, jak to dopadlo mezi Sethem a Georginou. Ale musím souhlasit, že tento díl byl zatím nejvíce emotivní...