Zabijáci

Poprvé vydáno celosvětově: 2008

BB art - 2009
ISBN: 978-80-7381-578-3

BB art (2009) 978-80-7381-578-3 352

Ve svém novém románu Zabijáci, plném neotřelých a nečekaných zvratů, líčí John Connolly dramatické a dobrodružné osudy Louise a Angela, nerozlučné dvojice, kterou mimo jiné spojuje profesionální zločin. Tentokrát se však tito dávní přátelé soukromého detektiva Charlieho Parkera stanou z lovců nečekaně sami pronásledovanou kořistí. V touze naplnit dávnou pomstu se sami dostanou do smrtelné pasti. Kdo ale ve skutečnosti stojí v pozadí honby na Louise a Angela, kteří už zatoužili skončit s kariérou profesionálních zabijáků? A přijde jim tentokrát na pomoc Charlie Parker, jemuž Louis s Angelem sami nejednou pomohli z úzkých, a hlavně - přijde včas? (Založil/a: jamalka)

Florence
  14. 3. 2014, 19:31
Stále jsem čekala, kdy tak konečně zasáhne Peter Parker a ono stále nic. Nakonec se tam samozdřejmě objevil, ale přišlo mi líto, že to bylo tak pozdě. Musím upřímně říct, že jsem od této knihy čekala mnohem více.
maurarita
  18. 11. 2016, 13:10
Příjemné a napínavé drama plné nečekaných a neotřelých zvratů a dobrodružství nerozlučné dvojice , kterou spojuje zločin .
Gigant
  14. 1. 2014, 21:21
Protagonisty příběhu se pro změnu stávají obávaní zabijáci - Louis a Angel - a funguje to dokonale! Pro mne rozhodně jedna z top knížek od Connollyho. Sledovat chování hlavních hrdinů je skutečně zábavné, kontrastně k celkovému ději. Pro čtenáře předchozích dílů není překvapením, že silným dojem v tomto díle působí především Louis.

5* - 95/100.
bratr_jezek
  12. 12. 2013, 12:59
Odbočka od klasického Charlieho Parkera k jeho nezbytným pomocníkům, k Angelovi a Louisovi, bohužel nezabrala. Po přečtení zjistíte, proč jsou takoví jací jsou, možná budete mít k Louisovi ještě víc obdivu než doposud, ale k ostatní skvělé klasice autorových si to asi nepřiřadíte.
stavradka
  16. 10. 2013, 18:07
Connollyho mám ráda, ale Zabijáci mě moc nebrali. Chybělo tomu to kouzlo, co umí dát do jiných knížek.
LucillaPeters
  12. 7. 2015, 21:39
Jelikoz se v kazde knizce tesim, kdy se konecne na scene objevi Angel a Louis, tak tenhle dil pro me byl dareckem. Bez nich by Parker nebyl kolikrat tam, kde je. Vlastni knihu si tedy pravem zaslouzili.
Ctive, cernohumorne zabavne, nahledy do minulosti funguji stejne jako v jinych knihach. Tech nekolik civilnich postav dodava zabijakum zase jiny rozmer. K velkym kladum take radim ctivost, protoze jsem ji mela prelouskanou za odpoledne.