Podlost

Poprvé vydáno celosvětově: 2011

Domino - 2012
ISBN: 978-80-7303-713-0

Domino (2012) 978-80-7303-713-0 350

Žádný výcvik nepomůže policajtovi tolik jako správně fungující instinkt.
Matka agentky Faith Mitchellové nezvedá telefon. Na dveřích je krvavý otisk dlaně. A uvnitř je to ještě horší: na podlaze prádelny leží mrtvý muž, uprostřed obývacího pokoje stojí jiný muž se zbraní v ruce a další právě utíká zahradou. Faith vidí všude kolem sebe naprostou spoušť. Bohužel však nikde nevidí svou matku…
Když vše skončí, Faith se marně snaží najít odpovědi na bezpočet otázek, které se jí rojí hlavou. Nejprve ovšem musí zjistit, kam se poděla matka. Proč ji někdo sledoval a odposlouchával její telefon? Byla Evelyn unesena? Zavražděna? K nalezení pravdy bude Faith potřebovat pomoc Willa Trenta a Sáry Lintonové, mimo jiné i proto, že sama byla dočasně suspendována. Pro detektivy je nyní svědkyní. A také podezřelou. Jak tenká hranice dělí spravedlivého policistu od korupce, vydírání nebo dokonce vraždy? Faith se bude muset postavit lidem, které až doposud respektovala, pokud chce najít matku a vynést pravdu na světlo – nebo ji navždy pohřbít… (Založil/a: Frame)

illy
  13. 2. 2014, 7:52
Další díl série kterou mám rád, tentokrát trošku akčnější. Začnou se taky řešit některé vztahy. Konečně Wille, konečně..... Parádní čtení.
orisi
  17. 1. 2014, 12:49
Bravurně napsaný příběh . Plný akce , napětí. Známé postavy , jejich pocity a city jsou nádherně popsané. Sára a Will mě příjemně překvapily . Skvělé čtení .
ronynka
  24. 3. 2016, 19:43
Konečně! Ja myslela, ze tu Angii zabiju. Will je úžasnej, Sara je úžasná a tenhle díl jsem přečetla v rekordním čase... Přítel trpěl hlady, byl naštvanej, že s ním ani nemluvím, ale copak jsem mohla? Ta knížka mě pohltila tak jako žádný dil předtím. I když si myslím, že tento díl nemohl nadchnout lidi, co začali právě tímhle dílem. Do Willa jsem se totálně zamilovala, hrozně mu to přeju. Jen mě děsí, že do konce série mi zbývají dvě knížky...pak už žádný Will. ...no a hodnoceni? Prostě pecka!!!
ready19
  5. 8. 2015, 0:31
Přišlo mi to o malinko slabší, než předchozí díly...přece jenom mi tam chyběl pořádněj zabiják. Víc mě tentokrát bavilo číst pasáže o Willově a Sářině osobních záležitostech, než hlavní děj.
tomdra
  3. 11. 2013, 14:31
Docela dobrá detektivka. Příběh policajtské rodiny a jejich hrozné drama. Konec mě tak trochu překvapil.
maillard
  20. 8. 2016, 13:09
Asi nejslabší z krimithrillerů Karin Slaughter, které jsem zatím četl. Trochu nepřehledný děj, trochu násilně naroubovaný milostný motiv, trochu víc popisu než akce.
Sinehad
  27. 1. 2015, 19:32
Tahle kniha ma uzasny pribeh! Nemohla jsem se odtrhnout, porad jsem musela cist a hnala me zvedavost dozvedet se vice o pribehu matky Faith. Touto knihou si me autorka opet plne ziskala na svou stranu.