Summer

Poprvé vydáno celosvětově: 2010

Fragment - 2012
ISBN: 978-80-253-1288-9

Fragment (2012) 978-80-253-1288-9 264

Nejsou živí. Nejsou mrtví. Něco mezi tím.

Odhalí Darina včas temná tajemství, aby tak vykoupila duše Krásných mrtvých? Po Krásných mrtvých není několik týdnů ani stopy. Darině se po Phoenixovi strašně stýská. Snad se vrátí a pomůže jí vyřešit tajemství další záhadné smrti. Je to už skoro rok, co byla Summer zastřelena v nákupním středisku. Podle všeho (a všech) se stala náhodnou obětí šíleného střelce… Něžná zlatovlasá hudebnice s andělským hlasem měla tisíce fanoušků, její píseň Neviditelný o neopětované lásce milovali všichni, nejen studenti ellertonské střední školy. Summer měli všichni rádi, všichni ji obdivovali… Darina musí Summer pomoci stejně, jako pomohla Jonasovi a Arizoně. Jinak její duše nikdy nedojde pokoje. Neviditelná křídla tlučou, Krásným mrtvým hrozí nebezpečí a čas běží… (Založil/a: Antonín)

Eden Maguire Eden Maguire

Dee-Dee
  9. 9. 2013, 20:37
Třetí díl série Krásných mrtvých mě moc nezaujal. Těžko říct, jestli to bylo proto, že moje dvě oblíbené postavy už byly pryč a - nemůžu si pomoct - Darinu moc v lásce nemám. Také mi přijde trochu divné, že kolem ní úplně všichni umírají.
jarcaburca
  17. 3. 2013, 14:18
Arizonin příběh byl o něco zajímavější, ale tady se mi zase líbilo, že to bylo díky Darinině účasti při střelbě takové osobnější a více jsem se do událostí vžila.
trynitrix
  10. 5. 2012, 18:36
Slupla za dva dny i když Arizona se mi ze všech dílu líbila asi nejvíc ale Summer má taky něco do sebe pohodové čtení :-)
Naťule 27
  17. 1. 2015, 7:05
V tomto díle zemřela jediná postava, která mi byla sympatická. Co se týče hlavní postavy, tak ta mě pořád štve. Upřímě, vůbec se netěším na poslední díl.