Originální název: Lucky Luk 2

Víkend - 1999
ISBN: 80-85614-69-3

Víkend (1999) 80-85614-69-3 207
Víkend (1996)

Navazuje na knihu Lucky Luk 1.

Na konci prvního dílu románu Lenky Lanczové jsme hlavního hrdinu Lukáše Luckého opustili v okamžiku, kdy se ocitl ve vazbě a očekával trest za spoluúčast na pašeráctví. Jeho další život po propuštění nejvíc ovlivní náhodná známost s prodavačkou Janou. Překotně uzavřené manželství se ovšem stane pouhou epizodou na cestě za velkou osudovou láskou.

gabce
  17. 2. 2014, 16:48
Po přečtení prvního dílu jsem okamžitě začla číst 2. díl, který mne tentokrál, ale tak nebavil. Hmmmmm starost o dítě mne fakt netankoval
lucieturcekova
  21. 8. 2012, 18:36
Na začátku jsem chtěla, ať konečně Sandru najde, uprostřed jsem doufala, že se s Janou rozvede a nakonci, jsem se modlila, ať ho zase nezavřou.
Akemi
  23. 12. 2011, 19:17
Nejlepší kniha od Lenky Lanczové...všechny její knihy se mi moc líbí(i když je mi 15), plyne z nich vždy nějaké ponaučení, jsou psány s humorem a není to vždy ta slaďárna, co vždycky končí svatbou a obdobně. Jinak tuto knihu doporučuji, ale řekla bych, že pro slabé povahy není.