Jak začíná láska

Poprvé vydáno celosvětově: 2002

BB art - 2012
ISBN: 978-80-7461-050-9

BB art (2012) 978-80-7461-050-9 336

Melissa Fullerová, novinářka časopisu New York Journal, žije poklidným životem do té doby, než je její sousedka přepadena a v kómatu převezena do nemocnice. A Melissa se po všech možných náhodách zamiluje do toho pravého... (Založil/a: al-ma)

Lucy Sisk
  20. 7. 2015, 22:28

Hlavní hrdinka Melissa Fullerová, sloupkařka pro New York Journal pracuje ve stejných novinách jako předchozí hrdinka Kathleen. I tady je postava Amy Jenkinsové z Personálního oddělení, ale přezdívku Svinuš tu nemá. (Jaká škoda.)

Mužský protějšek pro Melissu je John Trent, reportér z New York Chronicle. Problém? John dlužil laskavost kamarádovi Maxovi, a tak se tedy vydával za svého kamaráda a staral se o zvířata jeho tety, která byla v nemocnici. A koho přitom nepotkal? Melissu, dívku, která ukradla jeho srdce.

Kniha je tvořena souborem emailů z práce NY Journal, kde si Melissa se svými přáteli povídá, co se jí přihodilo. Dále jsou tam emaily mezi Johnem a jeho bratrem a kamarády. Celý příběh je v podání emailů a nikdo se u toho nedokáže nebavit! Bez cukajících koutků a hlasitého smíchu bych se neobešla. Rozhodně se těším, že bych si našla i další díly, které by souviseli s podobnou tématikou a hlavně od této autorky.
teite
  28. 7. 2015, 16:16
Kniha se čte skoro sama a je to velmi příjemná oddychovka. S romány psanými v mailech se poslední době roztrhl pytel, ale tady je žánr pěkně zvládnutý. Musím ale přiznat, že zvlášť ke konci knihy mi dialogy chyběly a připadala jsem si trošku ošizená.
Florence
  14. 3. 2014, 19:29
Pěkný příběh napsaný neobvyklým stylem, ktrý mě velmi zaujal. Přečetla jsem tuto knihu jedním dechem. Moc doporučuji.
1307_A_0507
  20. 3. 2013, 20:13
Kniha psaná jen e-mailech je podle mě dost složitý spisovatelský oříšek, v tomhle případě hezky zvládlý. Hezký příběh.
maizy
  14. 3. 2013, 21:05
Hezká knížka, spíš taková oddechovka. Čtivá, měla jsem jí hned přečtenou až mě to samotnou překvapilo. Někomu nemusí vyhovovat styl psaní (tedy v mailech), ale pro mě to nebyl problém.
nikolavojtackova
  21. 2. 2013, 15:29
Když jsem si knížku vybírala, zaujal mě styl. Je psána zcela v emailech. Takže jsem ji koupila spíše ze zvědavosti. Určitě stojí za přečtení, příběh hezký, kniha se čte rychle, skoro sama :)Myslím, že si 4* zaslouží :)