Originální název: Pohádkář

Motto - 2014
ISBN: 978-80-267-0241-2

Motto (2014) 978-80-267-0241-2 208
Motto (2008) 978-80-7246-425-8 207

Nová kniha oblíbené spisovatelky Barbary Nesvadbové vypráví o mladé ženě Karle, která se snaží najít ideálního partnera a nového otce pro své děti. Když už se zdá, že okouzlující Mára bude ten pravý, na scénu přichází právnička Dana, která celou situaci značně zkomplikuje. (Založil/a: skjaninka)

smajlinka
  25. 5. 2014, 19:29
Tak vidím, že jsem v komnetářích první, která bude knížku hodnotit pozitivně. Mně strohý styl nevadil, naopak se mi zdálo, že autorka i tímhle stylem zvládla dobřevyjádřit pocity i situace. Takových pohádkářů je spousta. A některé lásky jsou opravdu "na doživotí"
alyssa18
  16. 11. 2010, 14:14
Moje první a taky poslední setkání s dílem Báry Nesvadbové. Doufám, že už nikdy víc nebudu muset číst něco tak odporně strohého a heslovitého. Styl psaní mi po deseti stránkách šíleně lezl na nervy, tohle vážně nedoporučuju.
sarka123
  21. 10. 2016, 10:11
Také jsem se se stylem psaní paní Nesvadbové neztotožnila. Kniha byla zklamáním, očekávala jsem více.
zuzkala
  13. 3. 2014, 14:40
nedočteno... v půlce knihy odloženo "na neurčito"... Nevyhovoval mi strohý styl a heslovité psaní...
YaYa
  17. 1. 2014, 16:32
Knihu jsem přes veškerou snahu nedočetla. Divím se, jak toto "dílo" mohl někdo vůbec vydat. Velmi nepříjemné čtení pokud se týká stylu i obsahu. Hodnotím jako Odpad!
hatter
  15. 1. 2012, 18:51
Jedna z nejhorších knih - společně s Bestiářem, jaké jsem kdy četla. Dostala jsem je dárkem k Vánocům a celou dobu jsem se divila, proč jsem dostala darem tyhle knihy a došla jsem k závěru, že mě dotyčná osoba vůbec nezná. Barbara by se měla věnovat Bazaru a přestat psát "knihy"...
janicqa
  15. 8. 2011, 14:44
Hlavní hrdinka naprosto ubohá, neschopná vymanit se ze spárů podvodníka, který ji jen využíval, gradace žádná, rozuzlení nikde. Spisovatelka se vše nejspíš snažila zachránit detailními popisy sexuálních scének, které celé "dílko" navíc zvulgarizovaly. Jelikož jsem knížku dostala jako dárek, moje znechucení po přečtení bylo tím větší !