Šance na lásku

Originální název: Before the Scandal

Domino - 2012
ISBN: 978-80-7303-703-1

Domino (2012) 978-80-7303-703-1 248

Plukovník Phineas Bromley je živoucí legendou na bitevním poli i v dámských ložnicích. Zvítězil v mnoha bitvách a dobyl mnohá ženská srdce, ale nyní je opravdu v úzkých. Po deseti letech strávených ve válce se vrátil domů, aby tam nalezl klid, ale namísto toho zjišťuje, že kdosi chce zničit jeho rodinu. Jako správný muž se uchýlí k odvážnému činu, i když se tím ocitá na hraně zákona – ale když s maskou na tváři projíždí temnou nocí, narazí jen na další problém… a na krásku jménem Alysa.
Ano, tváří v tvář maskovanému muži by se asi měla slušná dívka bát. Alyse Donnellyové však tajemný jezdec nepřipadal děsivý, ba právě naopak. Přitahoval ji jako žádný jiný! Měla by v sobě umlčet hlas rozumu, který jí připomíná, do jakých potíží se už dříve vlastní nerozvážností dostala? Měla by mu odmítnout pomoc, i když jeho polibky jsou tak sladké? Měla by riskovat vše, co jí ještě zbylo, jen aby nezahodila možná poslední šanci na pravou lásku? (Založil/a: Aria85)

Barborelka
  15. 5. 2012, 17:07
Tak bohužel, mě ani druhá knížka, ze Série Notorious Gentlemen mě nenadchla:( Bylo to takové nemastné, neslané. Jako na ukrácení dlouhé chvíle ano, ale na nějaký extra zážitek bohužel ne!!! Ale abych zase moc nehanila oproti Ukradenému polibku o moc lepší ;-)