Život nanečisto

Život nanečisto Originální název: Život nanečisto

Motto - 2008
ISBN: 978-80-7246-444-9

Motto (2008) 978-80-7246-444-9 131

Pokračování dvou oblíbených knih - Řízkaři a Bestiář. Stejná hrdinka, nové příběhy o partnerství a sexu. (Založil/a: skjaninka)

Alaglesia
  7. 5. 2015, 18:57
Druhá kniha od této autorky. Báře Nesvadbové se musí nechat, že má svůj osobitý styl psaní. Knihu jsem přečetla během dvou večerů, byla nenáročná. Že by mě ale nějako nadchla nebo jsem si z ní "sedla na zadek", tak to ne. Proto uděluji jen dvě hvězdy. Navíc mi hlavní hrdinka není příliš sympatická.
cachanell
  26. 7. 2011, 13:49
"Drž se. Drž se, Karlo, tyto zvládneš! Ale proboha čeho se mám držet? Sama sebe? - Měla bych si koupit hůl. Alespoň by se mělo o co se opřít.
--------------
"Stále doufám. Dokonce jsem schopna doufat, že jednou přestanu...Takže se toho vlastně nikdy nezbavím. Žít sama se sebou je hrůza. Neznám se, nedokážu se odhadnout a většinu co mohu, to zkazím. Ostatním připadám zábavná. Sama sobě připomínám karikaturu. Taky bych se na sebe radší jen koukala, než sama se sebou žila ..."
---------------
"Co vlastně vím o mužích? Příliš málo na to, abych je znala, a příliš mnoho na to, abych jim věřila."
anysek91
  8. 4. 2016, 21:18
Čtivá kniha, ostatně jako většina knih Báry Nesvadbové, snad je to díky jejímu osobitému stylu. Během čtení se člověk několikrát přistihne, jak jen sedí a čučí do "blba" a dumá nad některými myšlenkami...