Originální název: Bestiář

Motto - 2007
ISBN: 80-7246-354-3

Motto (2007) 80-7246-354-3 140

Knížka Bestiář je volným pokračováním příběhů Karly, hlavní postavy z první knížky Barbary Nesvadbové Řízkaři. "Bestií se žena nerodí. Bestií se žena stává. A já mám za sebou opravdu kvalitní přípravku." Kniha se stala předlohou pro stejnojmenný film Ireny Pavláskové. (Založil/a: skjaninka)

alča87
  22. 11. 2012, 7:52
Knihu jsem dočetla a to rychle - první hvězdička, žádná umělý happy end - druhá hvězdička. Nemůžu říct, že to to špatné, ale jelikož je mi stejně jako hlavní postavě četla jsem příběh jinak. Každou stránkou jsem doufala, že jsem nikdy nebyla, nejsem s nebudu taková. Ale zase si myslím, že příběh není špatný, protože je to blízké skutečnosti. Na relax dobré. V celku dobrý ženský román. :)
Ducii
  30. 1. 2013, 11:56
Rychle se to četlo, to je pravda. Na druhou stranu mne to nijak neuchvátilo a rozhodně bych se ke knize už nevrátila. Málokdy musím říci, že film je lepší než kniha, v tomto případě to ale podle mne platí. K tomu jsem totiž ochotna se vrátit.
MolkoZuzka
  26. 9. 2013, 8:34
Já prostě nevím. Kniha se četla rychle, ale nepřišla ničím nějak zajímavá. Občas jsem se zasmála, ale hlubší dojem ve mně nezanechala. Už se k ní nikdy nevrátím.
Paio
  30. 9. 2012, 20:12
Kniha jednoduše napsaná, odpočinkové počtení, nenáročné. Podruhé bych se k této knize ale nevrátila.
cachanell
  26. 7. 2011, 13:53
"Bestií se žena nerodí. Bestií se žena stává. A já mám za sebou opravdu kvalitní přípravu."
--------------
"Zvláštní - muži sice pochybují o různých svých schopnostech, ale každý z nich je stoprocentně přesvědčen, že právě on má mezi nohama něco speciálního. A ženy? Čemu věří ženy? Když se zamilují, tak asi tomu, že takovou (tak chytrou, hodnou, krásnou atd.),jako je ona, dotyčný už nikdy nepotká. Obě pohlaví se zřejmě mýlí."
---------------
"Jsou ženy, kterým jsou muži nevěrní, a jsou ženy, se kterými jsou muži nevěrní. Já patřím do té druhé kategorie. Bohužel."
----------------
Neptej se mne, co cítím. Jděte do háje s otázkou: Co cítíš? Necítím totiž nic. Všechno, co jsem cítit mohla jsem už cítila. Ale k někomu jinému."
Buriška
  3. 11. 2016, 19:59
Docela hezky napsané, i když mi to přišlo dost jednotvárné. Příběh se točí kolem jedné ženy, a jejích milenců. Asi ze života, ale ne úplně záživné a pravděpodobné. Po zhlédnutí zfilmované verze jsem nevěřila, že jsem četla knihu.
cihla
  4. 9. 2013, 8:32
Přečetla jsem, přežila jsem, ale znovu riskovat to už nebudu. :-) Kniha je jednoduchá a nenáročná - takže rozhodně nic, co by mě motivovalo znovu jí číst.