Originální název: Řízkaři

ISBN: 80-7246-366-7

Motto (2007) 80-7246-366-7 105
Motto (2005)
Motto (2002)

Povídky, spojené postavou novinářky Karly, mladé dívky s image úspěšnosti. Knížka plná otevřených příběhů o blízkých lidech, o přátelství, opravdových vztazích, o hodnotách. (Založil/a: skjaninka)

alča87
  1. 4. 2013, 14:58
Knihu jsem četla spíše z nudy, je krátká a já potřebovala alespoň na chvilku strávit dlouhé chvíle.
Hlavní hrdinka mě strašně štvala. Muži, kteří jsou v povídkách popsaní existují, ale nepoučit se ani když mám v posteli každý druhý den znovu stejný typ, který mi už jednou či několikrát ublížil. Holka si sice říká intelektuálka, ale podle mě, ani neví co to znamená.
Ducii
  16. 2. 2013, 13:54
Musím říci, že tato kniha se mi četla mnohem lépe než Bestiář, byť mi přijde, že obě knihy jsou si tematicky příliš podobné a vlastně se tam omílá totéž. Pořád dokola. Tahle je ale čtivější.
cachanell
  26. 7. 2011, 13:57
"Každá žena má okolo sebe pár "Řízkářů". Opravují auta, vodovodní kohoutky a zklamané duše. Bohužel se do nich nikdy nezamilujeme."
------------------------
Vždy, když něco moc chci, tak to nevyjde. Když něco usilovně hledá, tak to nenajdu. A když začnu lidi o něčem přesvědčovat, zdaleka ne vždy se mi to povede.
Ale naprosto bezpečně zblbnu sama sebe!"