Originální název: Mokrá náruč léta

ISBN: 978-80-7222-737-2

Víkend (2011) 978-80-7222-737-2 288
Víkend (2007)
Víkend (2003)

Sedmnáctiletá Iva má o letošních prázdninách jasnou představu. Chce konečně začít žít a užívat života a především chce prožít opravdovou lásku s klukem, do kterého je dlouho platonicky zamilovaná přes Internet a nyní se mají konečně sejít a strávit spolu celý týden. Má to všechno pěkně promyšlené a je pro splnění svého snu ochotna udělat cokoli.
Jenže ani ten nejdokonalejší plán nemusí vyjít tak, jak si to člověk představuje a všechno se může pořádně zamotat, zvlášť když se Iva nečekaně ocitá úplně jinde, než měla být, se sestřenkou Veronikou a partou nových přátel sjíždí Vltavu a navíc hezkých kluků běhá po světě tolik...
Letní román s vůní malin, slunce, vody, večerních táboráků a všeho co ke správným prázdninám patří, je plný lásek letních i těch druhých a vypráví o nelehké cestě k poznání a zasvěcení.

MiriamBlahova
  5. 2. 2016, 15:21
Od chvíle, co jsem přečetla tuto knihu jsem nemyslela na nic jiného, než jak se naučit sjíždět vodu... je to opravdu dobře napsaná kniha! I přes to, že je to lehčí čtení - baví Vás to! Knihu jsem četla asi v 16, nevím jestli bych se do ní pustila i dnes, ale do teď ve mně přetrvávají vzpomínky. Do teď na knihu vzpomínám s úsměvem a to je asi TO o co usiluje autor... takže za mě naprosto splňuje požadavky.
Wajny
  7. 10. 2014, 22:09
Vím, že to není žádná skvělá literatura, ale mě to prostě baví! Dostala jsem se totiž do mánie jménem Lanczová :-) Tahle knížka,i přestože nemá nějak extra přïběh,tak rozhodně pobaví,už dlouho jsem se tak nenasmála. Zážitky z vody jsou perfektně a reálně popsané,že se zase těším, až bude léto a budu sjíždět Vltavu,ale raději na raftu,protože jsem asi stejně šikovná jako hlavní 'hrdinka'. 5*, protože jsem se bavila!
Pajulinka
  7. 6. 2013, 20:35
Moje první přečtená knížka od Lenky Lanczové a její knihy jsem si zamilovala :)) Knížky jsou psané tak, abychom se sžili s hlavní hrdinkou a úplně nás vtáhne do děje. Vždy mi bylo líto, když jsem knihu dočetla - mohla bych je číst pořád! :)