Malý kompas víry

Malý kompas víry
Originální název: Malý kompas víry

Matice cyrilometodějská - 1995

Matice cyrilometodějská (1995)

Tato útlá publikace je určena každému, kdo hledá něco více, než už má. Hledá nadstandard své existence, hledá odpovědi, které zatím nenašel, hledá jiný smysl života, než je přežít a čekat na Domov důchodců nebo krematorium. Především je určena těm, kdo nevědí o víře vůbec nic. Těm zvlášť. (Založil/a: Vikyna)

Richie
  23. 10. 2012, 20:40
Nu, pan Kašparů je možná českým rekordmanem v získaných vědeckých titulech, ale svou knihou mě nijak nepřesvědčil, spíše naopak. Tuhle katolickou demagogii prostě nesnáším.

Uživateli Janhere, řekl bych, že zrovna katolická církev pokorou nikdy moc neoplývala ... podívej se na její historii ;-)
Ariko
  12. 11. 2014, 11:18
Ačkoliv se nestydím za to, že jsem katolička, tak mě tato kniha moc neoslovila. Dostala jsem jí darem od našeho kněze, ale pro mě je moc ortodoxní, nedává prostor pro "svobodnou vůli". Vše napsané se má prostě přijmout. Mám raději zdravější a volnější přístup k víře.
Janher
  19. 3. 2013, 10:20
Richie, Richie, Richie - pokoru, pokoru, pokoru
Pokud chceme, aby svět a hlavně naše země pokračovala směrem jímž se ubírá, pak knihy tohoto charakteru rovnou palme!