Černý déšť

Poprvé vydáno celosvětově: 2010

Knižní klub - 2012
ISBN: 978-80-242-3319-2

Knižní klub (2012) 978-80-242-3319-2 429

Národní výzkumný institut Spojených států se zmocní záhadného krystalu s mayskými hieroglyfy. Nález a následné pokusy na něm provedené jej odhalí coby možný zdroj nové energie – čisté, nevyčerpatelné, levné. Na místo nálezu, k troskám mayskému chrámu, odjíždí výprava vedená mladou, ambiciózní Danielle Laidlawovou, která si podle instrukcí najme pilota jménem Hawker, bývalého agenta CIA.

Výprava musí čelit nástrahám brazilské džungle, kde kromě domorodých kmenů řádí i děsiví nezničitelní tvorové, a také multimilionáři Kaufmanovi, jenž chce novou technologii získat pro sebe. Další podivný artefakt, který výprava přiveze zpět, odpočítává čas k 21. prosinci 2012… (Založil/a: Antonín)

Graham Brown Graham Brown
*1969

Antonín
  6. 8. 2014, 19:34
Knihu jsem četl strašně dlouho. Musel jsem se i nutit abych četl dál. Anotace nezní vůbec špatně, ta mě také nalákala ke čtení. Čekal jsem trochu víc ... četl jsem i lepší knihy...
moonchild
  10. 10. 2013, 15:16
Akční,drsný,exotický a dobrodružný-takový je černý déšt,Thriller o mayských proroctvích a konci světa.
Slečna Ferka
  28. 3. 2012, 23:16
Dočetla jsem jedním dechem. V polovině jsem uvažovala, jak to může pokračovat, ale děj příjemně gradoval. Omylem jsem zaškrtla jen jednu hvězdičku, ale zaslouží si určitě 4!