Bez důkazů

Poprvé vydáno celosvětově: 2006

Knižní klub - 2009
ISBN: 978-80-242-2361-2

Knižní klub (2009) 978-80-242-2361-2 415

Komisař Carmine Delmonico se ujímá vyšetřování, poté co v lednici výzkumného ústavu nalezli tělo mladé dívky. Zanedlouho je na zahradě jednoho z tamních věhlasných vědců objevena další mrtvá a vraždy pokračují - vždy jde o mladičkou míšenku z výborné rodiny, krásnou, chytrou a dobře vychovanou. Brzy je patrné, že vraždy souvisejí s úplňkem a že pachatel si s policisty zahrává. A stopy se sbíhají k ústavu. Komisařův okruh podezřelých, k nimž patří i půvabná ředitelka, se postupně zužuje... Napínavý příběh z pera známé a oblíbené autorky má rychlý spád a spěje k překvapivému rozuzlení. (Založil/a: skjaninka)

Buřinka
  26. 7. 2016, 12:27
První díl ze série s vyšetřovatelem Carminem Dolmenicem si mě získával tak nějak postupně. Příběh je zajímavý, líbí se mi prolínání vyšetřování a soukromí hlavního hrdiny Carmina. Ale více se mi líbil až navazující díl Vražedná hra. Bohužel jsem i Vražednou hru četla jako první a pak jsem se nemohla dostat douho do děje Bez důkazů. Ale to je moje vina, ne autorky :-)