Zrůdné zrcadlo

Poprvé vydáno celosvětově: 1992

Cesty - 1993
ISBN: 80-85363-58-5

Cesty (1993) 80-85363-58-5 263

Kouzelné zrcadlo se v rukou londýnského starožitníka promění ve vražedný nástroj. Kniha se v Británii i USA stala jedním z nejžádanějších bestsellerů a byla odměněna Cenou E. A. Poea. (Založil/a: malc8k)

vladislaus
  19. 7. 2013, 14:14
Kdo má rád krev, sex a vraždění určitě nalezne v této knize zalíbení. Je to pouze zabalené v horrorovém a fantasy balení. Já si to naštěstí přečetl v ebook formátu a nehyzdí mi tato kniha moji knihovnu.
Malwasur
  3. 5. 2013, 15:35
Velice zajímavá a poutavá kniha. Originální, mnohdy drobet děsivý příběh, ve kterém hrají svou roly jak mytologie, tak fantasy i horor. Skvělá kniha a až dočtu jinou knihu, kterou právě čtu, moc se těším, že si přečtu i druhý díl této knihy, který nese jméno Ďábelská vidina. Věřím, že bude alespoň stejně dobrý, jako Zrůdné zrcadlo.
Karlos3344
  25. 3. 2014, 14:44
Nevýrazný příběh.
Ani to není moc o sexu a násilí, spíše celé je to takové mystické.
Často jsem se v příběhu ztratil a měl pocit, že to je spíše fantasy - hlavně pasáže ze středověku. Ne příliš čtivě napsané.
Já si horor asi představuji jinak.