Hříšná touha

Hříšná touha Originální název: Hříšná touha

Víkend - 2006
ISBN: 80-86891-51-8

Víkend (2006) 80-86891-51-8 286

V novém románu Lenky Lanczové nechybí nic, co patří k životu současných studentů - problémy se školou, starosti s maturitou, muzika, přátelství, malé i větší zrady, touhy, pády, úlety a samozřejmě a především láska.
Tu velkou, opravdovou, prožívá Daniel, hlavní hrdina nové knihy, spolu se Sárou. Čtyři roky chodily na společné gymnázium, každý však do jiné třídy, a čtyři roky se míjeli.
Dan má spoustu kamarádů, kamarádek, zájmů a zálib - a především hudbu, pro kterou žije, a kromě toho, že si ho dívka jeho snů nevšímá, mu dohromady nic nechybí. Na konci čtvrtého ročníku se však přihodí něco, v co už ani nedoufal.
Sára, trochu povýšená a introvertní, naproti tomu žádná přátelství nevyhledává, už proto, že je „zadaná", a jediné, po čem opravdu touží, je dostat se na vysokou školu, aby tak mohla změnit svůj život. Možnost změny však přichází ještě dřív...
Jenže ono to není tak snadné, jak by se mohlo na první pohled zdát.
Hříšná touha je příběhem jedné velké lásky a nikdy nekončící touhy milovat a být milován.

Plue
  21. 8. 2016, 21:04
Oddechové čtení. Chvilkama jsem se zasmála. Líbilo se mi, že se kniha zakládá na skutečném příběhu. A palec nahoru za ten konec! :)
Ellis147
  8. 3. 2012, 8:07
Moc pěkná knižka o vzájemné a neuhasínající lásce, jen mě trošičku zklamal konec :´-(. Doufala jsem a moc si přála, aby se jim povedlo utéct, ale příběh nemusí pokaždé končit šťastně, že? Není to přece pohádka, ale krásný romantický příběh :-).
Luci-ye
  9. 7. 2011, 19:30
Oceňuji ich-formu a to, že vyprávějí oba dva hrdinové. Taky jsem ráda, že to je napsáno dle skutečného příběhu (to tomu přidává na věrohodnosti). Takhle nějak si představuju vášnivou lásku :-)
martinka28
  28. 8. 2010, 19:19
Tahle kniha se mi líbila pro naprosté vtažení do děje. Soucítila jsem se Sárou, protože rozumím tomu, když něco chce dokázat a zároveň se chce někam dostat skrz někoho jiného (bohužel oficiální přítel byl idiot) a smála jsem se Danovi a jeho vtipům nebo prupovídkám. Poprvé jsem snad trošičku rozuměla klukům. ;)
Kačkačtenářka
  21. 8. 2014, 12:23
Sandinkoo třeba je to o tobě. :) Tuhle knížku teď čtu a včera před spaním jsem se od ní nemohla odtrhnout. :) Doporučuji ctitelkám romantických příběhů. A chtěla jsem se ještě zeptat, jak to je s tím pravdivým příběhem?? Na zadním obalu knihy není totiž napsáno podle skutečnosti nebo tak něco.
lucieturcekova
  5. 2. 2013, 17:13
Při větě " Co musí kluk říct, aby vám udělal největší radost" " Musí mi říct, že jsem milá. " mi až vyhrkly slzy do očí ! Čas něhy, Hříšná Touha, trilogie o Radce a Lucky Luck 1,2 jsou zatím nejlepší knížky od Lenky které jsem četla :)
+++ chtělo by to pokračování:(
sandinkaa
  27. 11. 2012, 20:44
Druhá nejlepší kniha do Lanczové. Je psaná jako o mě. V té době, co jsem knihu četla, jsem na tom totiž byla naprosto stejně, takže pro mě knížka byla jako můj tajnej deník. Neuvěřitelné :) I ty jména sedí :)
Delivery22
  5. 4. 2012, 11:16
Jedna z mých nejoblíbenějších knih od Lanczové. Nemohla jsem se od ní odtrhnout! Akorát ten mohl dopadnout šťastněji, ale v životě taky vše nekončí happyendem! U této knihy bych uvítela pokračování.