Al Capone a jeho gang

Egmont - 2005
ISBN: 80-252-0242-9

Egmont (2005) 80-252-0242-9 192
Egmont (2003)

O Alu Caponem jste už nejspíš slyšeli Je to náš drahý zesnulý, protože uměl zacházet s kulometem, měl na tváři pár jizev a kamarádil s partou drsňáků. Ale věděli jste, že Al bydlel celý život s maminkou, zavedl módu banánově žlutých obleků a šel na dovolenou do vězení? Ano, Al nás pořád ještě dovede lecčím překvapit. My vám teď nabízíme možnost nahlédnout do jeho tajného deníku, přečíst si tehdejší noviny a prolistovat policejní spisy.
Ilustroval Philip Reeve. (Založil/a: skjaninka)

Abigor
  5. 6. 2012, 22:40
Luxusní. Co se týče zločinů mafie, dají se najít mnohem, MNOHEM erudovanější knihy, ale jako popis Ala... Zajímavý. Autor říká něco naplno, něco mírně v eufemismech, každopádně jak Alovo dětství, tak vrchol v mafiánské hierarchii, tak dost šokující konec v Alcatrazu bylo podáno víc, než zábavně. Kniha je supervtipná a o to v edici Drazí zesnulí přece jde.
Takže, všem tuhle knihu velice doporučují a radím, abyste u ní nejedli, páč taky můžete chcípnout hůř, než při svatovalentýnským masakru! Howgh!