Vidím Tě

Poprvé vydáno celosvětově: 2011

BB art - 2011
ISBN: 978-80-7461-030-1

BB art (2011) 978-80-7461-030-1 335

„Tvůj ponížený služebník." Tak se podepisuje mstitel, který se rozhodl zbavit svět obviněných, jimž byl zločin dokázán, ale díky šikovnému obhájci nebo velkorysému soudci odešli od soudu jako svobodní lidé. Zasahuje pouze v případech prokurátorky Kristen Mayhewové. Ta se o jeho existenci dozvídá, když v kufru auta najde tři přepravky s věcmi a fotografiemi zavražděných. Ke každé je přiložený dopis, z něhož vyplývá, že mstitel Kristen zřejmě důvěrně zná.
Případ dostává na starost detektiv Abe Reagan, který působil dlouho v utajení a teď se vrací do pracovního i společenského života. Vyšetřování se komplikuje díky reportérce, která v touze po senzaci naznačí, že Kristen mstitele zná. Reakcí je nejen pozastavení činnosti, ale i útoky mafiána, kterého mstitel připravil o syna, nebo gangu, kterému zabil několik členů.
Detektivům se nedaří najít k případu klíč a lidé, kteří jsou Mayhewové blízcí, se ocitají v ohrožení.Mayhewová už není v bezpečí ani ve vlastním domě. Opravdu ji tak dobře zná? (Založil/a: Lili.D)

Karen Rose Karen Rose
*??.??.1964

Leach
  10. 7. 2016, 23:47
Skvělý námět, výborně zpracované charaktery postav, zajímavé komplikování příběhu za pomoci paní reportérky, poutavé zobrazení strachu z lásky.
Detektivka pro mě byla originální v tom, že pachatel stál od začátku na straně dobra a ochraňoval hlavní hrdinku, přestože se ho celou dobu snažila odhalit a dostat za mříže.
Za sebe doporučuji.