Utajovaná pravda - zapovězené poznání

Poprvé vydáno celosvětově: 2006

Dobra - 2008
ISBN: 978-80-86459-60-8

Dobra (2008) 978-80-86459-60-8 407

Utajovaná pravda - zapovězené poznání je naprosto ojedinělé dílo, které do hloubky rozkrývá fenomén UFO a aktivitu mimozemšťanů na naší planetě - největší tajemství moderní doby. Teprve po přečtení této knihy si uvědomíte mnohé souvislosti aktuálního dění ve světě.

- Jaké jsou technologie týkající se nových energií budoucí civilizace, ve které již nebude znečišťování životního prostředí, chudoba a války?

- Kde je bod, v němž se střetávají Mysl, Prostor, Čas a Hmota - a jak jej lze technologicky využít?

- Co jsem zjistil a zažil, když jsem se setkával s hlavami států, šéfy CIA, miliardáři a tajnými agenty, kteří jsou dnes zoufalí z toho, že musejí stále zachovávat mlčení.

- Kdo operuje s touto utajovanou pravdou a zapovězeným poznáním - a hlavně především proč?

Steven Greer je duchovní bojovník s vysokým kreditem, který se staví do opačné role než ty síly, jež se samy označují za "Spojené státy". Tito lidé jsou v podstatě kriminálníci. Měli by být postaveni před soud, a to z mnoha důvodů, které jsou zřejmé nám všem, kdo pozorujeme pád amerického impéria.

Tato kniha může být tím nejdůležitějším, co jste kdy četli. Je v ní plno transcendentních pravd. Je to volání po akci, která přinese změnu paradigmatu - z pozemské tyranie v pokojnou, udržitelnou a vesmírnou komunitu. (Založil/a: sotek25)

Steven Greer Steven Greer
*28.06.1955