Posedlost

Poprvé vydáno celosvětově: 1995

Fragment - 2012
ISBN: 978-80-253-1363-3

Fragment (2012) 978-80-253-1363-3 248

Skupina středoškoláků s paranormálními schopnostmi, kteří se sešli v Zetesově institutu, aby své nadání rozvíjeli, odhalí skutečné záměry výzkumného týmu a musí utéct. Mají jedinou naději, a tou je záhadný bílý dům, který všichni viděli ve společném snu. Kromě obtížné cesty je však čeká i řešení dalších problémů a vztahů. Od osudné noci, kdy všichni utekli ze Zetesova institutu, se Gabriel změnil. Přestože Kaitlyn jeho podivínské chování děsí, zároveň ji to k němu přitahuje a chce zjistit, co za tím vězí. Současně se začínají dít zvláštní věci, které naznačují, že je jim v patách někdo, kdo má stejné schopnosti jako oni sami…
Podaří se jim najít bílý dům? Nebo už je pro ně příliš pozdě? (Založil/a: Zlataopice)

Nikolka001
  21. 1. 2014, 22:33
Jsem mírně zklamaná. Čekala jsem, že bude druhý díl napínavější a lepší. Ale bohužel. Něco tomu chybělo. Akce a více napětí. :/ :)
Dumbicek
  2. 12. 2015, 10:32
Po prvním dílu jsem se těšila, že i druhý díl bude mít víc akce, ale bohužel jsem trochu zklamaná. Tak se ženou za bílým domem a tam se odehrává děj sotva na pár stran. Chtělo to víc rozepsat a celkově víc knihu oživit.
Dee-Dee
  9. 9. 2013, 18:23
Líbilo se mi to, ale ze všech tří dílů, byl tento nejslabší. Přišlo mi trochu divné, že se celou dobu hnali za Bílým domem a pak se tam toho moc nestalo. Jinak se mi líbí, že není na sto procent jasné, s kým Kaitlyn skončí.
Norinka
  19. 2. 2013, 17:31
Kniha se mi líbila, proces hledání bílého domu měl spád a konec tohoto dílů byl pro mě poněkud překvapivý :)