Vyvolení

Podtitul: Temná akademie 1

Originální název: Darke Academy - Secret Lives

Fragment - 2012

Fragment (2012) 255

Darkova akademie je škola jako žádná jiná. Každý semestr se stěhuje na nějaké nové úžasné místo a studují tu jen neuvěřitelně krásní a inteligentní mladí lidé. A čím více se toho nová zahraniční studentka Cassie Bellová o Akademii dozvídá, tím je zvědavější...
Jaká zlověstná tajemství střeží Vyvolení - skupina vybraných studentů, kteří se od nezasvěcených drží dál? Kdo je tajemný cizinec, který se v noci potuluje po chodbách? A co se doopravdy stalo před rokem, kdy tu za záhadných okolností zemřela studentka? Cassie zjišťuje, že vědět málo je sice nebezpečné, ale vědět příliš mnoho ji může zabít. (Založil/a: Zlataopice)

#upíři
Gabriella Poole Gabriella Poole
*1964

LeaLea
  28. 3. 2012, 9:42
Temná akademie nijak nevybočuje z řady podobných fantasy knih pro mládež. Svým naprosto jednoduchým stylem vyprávění a předvidatelností děje se spíš než k young-adult četbě řadí do knih pro děti.
Lucy Sisk
  8. 3. 2014, 14:22
Knížka mě neoslovila, protože základ, na kterém je kniha postavena je dobrý, ale myslíš, že autorka to nedokázala zpracovat, jak původně chtěla.
Barborelka
  2. 7. 2012, 17:44
Dobrý nápad ale napsané absolutně nezáživně. Do čtení jsem se musela nutit a sem tam i přeskakovala ;-/ Snad 2.díl trošku zvedne laťku.....