Dívka za zrcadlem

BB art - 2012
ISBN: 978-80-7461-052-3

BB art (2012) 978-80-7461-052-3 96

Dívka za zrcadlem:
Lila je šťastná, že našla muže, o jakém odjakživa snila. Když však ve svatební den vypluje na povrch tajemství z minulosti její rodiny, její život nabere naprosto nečekaný obrat. Jaké tajemství skrývá babiččin dům, opředený zvláštním kouzlem?

Stroj na vzpomínky:
Říká se, že první láska se každému člověku navždy vryje do paměti. Co se však stane, když vzpomínky na milovaného člověka začnou blednout? Jeden muž se zlomeným srdcem nachází způsob, jak šťastným okamžikům vdechnout život a dát jim volný průchod... (www.sckn.cz) (Založil/a: al-ma)

teite
  29. 11. 2013, 21:19
Nu, tohle mi přišlo dost mimo. Asi bych řekla, že švec se má držet svého kopyta, protože každý autorčin pokus o něco jiného než romantiku je dosti žalostný.
smajlinka
  23. 5. 2014, 13:51
Knížečka, kterou máte za hodinku a něco přečtenou. První příběh jsem úplně nechápala, přesto měl určité hororové kouzlo, u příběhu se vzpomínkami se mi docela líbilo vyznění na konci. Jinak jsem ale od autorky četla lepší knžky
Katniss Lavender
  27. 4. 2016, 0:20
Velmi zajímavé povídky s nevšední atmosférou. Dívka za zrcadlem se mi líbila víc a myslím si, že by si zasloužila i delší zpracování...
stepuli
  1. 7. 2015, 16:30
Knížečku jsem přečetla za nějakou tu hodinku před spaním, ale usínala jsem zklamaná. Každá z povídek by s trochou snahy vydala na celý román, ale autorka to vzala hodně povrchně.
Laděnka Šušu
  31. 1. 2014, 22:22
Mysteriózní, první příběh se mi uložil do paměti na hodně dlouho. Je smutný, a zároveň i skončil špatně, na druhou stranu hlavní hrdinka mohla být ráda, že přežila, ale za jakých podmínek a okolností ? Byť zůstala se svojí milovanou babičkou, a další nevinný člověk byl uvězněn ? V tom tkví možná to kouzlo té beznadějnosti tohohle příběhu..
linhe
  12. 3. 2016, 18:19
Dvě krátké povídky? Docela zajímavé čtení na pouhých pár minut. Vypadá to na autorčiny nápady-ve-vlaku nebo takové ty inspirace, které přijdou a pokud je hned nenapíšete, tak vyprchají a pak se na ně marně vzpomíná.
fifakovaterka
  28. 9. 2015, 22:55
Byl to dárek pro kamarádku, ale využila jsem toho, že jsem jí měla doma a přečetla jsme si jí a rozhodně jsem chybu neudělala. V knize jsou dvě povídky. První byla tajemná, trochu strašidelná a tak jsem se do ní vžila, že jsem se dlouho nemohla podívat nebo se vůbec dotknout zrcadla. Druhá povídka byla dojemná a romantická. Zahřála u srdce. Krásná knížečka, která neurazí, ale spíše rozzáří den.