Pohlceni temnotou

Poprvé vydáno celosvětově: 2010

Levné knihy KMa - 2012
ISBN: 978-80-7309-112-5

Levné knihy KMa (2012) 978-80-7309-112-5 384

Layla neví o svém původu vůbec nic kromě toho, že jeden z jejích rodičů musel být džin. Podědila po něm některé nadpřirozené schopnosti, ale jako kříženec je může využívat jen omezeně. A přitom by tolik potřebovala, aby byla schopna uchránit přede všemi malé děťátko, které se cestami osudu ocitlo v její péči. To dítě je naprosto neobyčejné, neroste, nestárne, ale Layla ho miluje a jako každá matka chrání... V nerovném boji proti všem získává nečekaného spojence - mocného upíra. Tane je drsný válečník a bouřlivý milovník, ale žena v nesnázích v něm probouzí city, o nichž sy myslel, že jsou už dávno pohřbeny v jeho minulosti... Boj s osudem není zdaleka vybojován, i když má dvojice na své straně věrného pomocníka, kamenného chrliče Leveta... (Založil/a: any08)

Lucy Sisk
  4. 3. 2014, 22:46
Rozhodně jsem od ní četla i lepší příběhy a tenhle je takovým pokusem o to, dostat se zpátky do formy, přeci jenom psaní série su vyžádá určitou daň.