Závist

Poprvé vydáno celosvětově: 2009

BB art - 2012
ISBN: 978-80-7461-244-2

BB art (2012) 978-80-7461-244-2 280

Román Závist je třetí díl série Luxus o životě společenské smetánky Manhattanu na přelomu 19. a 20. století. Na první pohled se zdá, že nejbohatší obyvatelé Manhattanu mají všechno, po čem člověk touží: bohatství, krásu i štěstí. Ale někdy jejich nacvičené úsměvy skrývají šokující tajemství… Dva měsíce po dramatickém příjezdu Elizabeth Hollandové domů Manhattan dychtivě očekává její návrat do společnosti. Když však Elizabeth odmítne doprovázet svou sestru Dianu a téměř nevychází ven, začnou se šířit fámy, že za majestátními dveřmi domu číslo 17 v Gramercy Parku není všechno tak, jak se zdá. Pravá láska. Falešní přátelé. Skandální pomluvy. Vítejte zpátky na Manhattanu na přelomu 19. a 20. století. (Založil/a: Nells)

Anna Godbersen Anna Godbersen

lenka40
  2. 7. 2016, 6:58
Takže další díl ze série LUXUS je za mnou.Opět prožíváme další osudy slečen Hollandových . Zase mě jedna z postav v této sérii rozčilovala skoro celou knihu . Mít tu ženskou po ruce :D. Ale jak se říká boží mlýny melou pomalu a jistě ,tak doufám že v posledním díle " Prozření " ta ženská dostane co si zaslouží =).