Jezdci časem: Predátoři

Poprvé vydáno celosvětově: 2010

BB art - 2012
ISBN: 978-80-7461-061-5

BB art (2012) 978-80-7461-061-5 335

Liam O’Connor měl zemřít v moři v roce 1912.
Maddy Carterová měla zemřít v letadle v roce 2010.
Sal Vikramová měla zemřít při požáru v roce 2026.
Ale všichni tři dostali druhou šanci – pracovat pro organizaci, o jejíž existenci nemá nikdo ani ponětí. Má jediný cíl: zabránit v cestování časem těm, kteří by chtěli změnit minulost…

Když Maddy omylem otevře časové okno v místě a ve chvíli, kdy neměla, vrhne Liama o šedesát pět milionů let zpátky, do loviště smrtelně nebezpečného a až dosud neobjeveného druhu prehistorického dravce.
Dokáže se Liam spojit s Maddy a Sal, než ho dinosauři rozsápou na kusy – a svede to, aniž by narušil minulost tak, že by svět byl vydán napospas zcela nové, strašlivé realitě?

JEZDCI ČASEM existují proto, aby nás chránili. Aby zabránili cestovatelům v čase ve zničení světa… (Založil/a: Nells)

Alex Scarrow Alex Scarrow
*14.02.1966

teola
  15. 3. 2012, 13:42
Začínám mít pro tuto sérii opravdovou slabost :-) Napínavé a prostě výborné. Stejně jako u prvního dílu bych si nějakou chybku našla, ale zážitek (a požitek!) ze čtení je prostě příliš silný. Doufám, že v češtině vyjdou i ostatní díly.
sharky95
  4. 6. 2012, 15:00
První zkušenost s panem Scarrowem. MUsím říct, že jednoznačně pozitivní.Až na pár podivností je cestování časem skvěle udělané. Knížká má skoro až filmový střih a výborně - svižně se čte.
P.S. Jen tu poslední větu bych úplně vymazal ;-)