Sběratelka polibků

Víkend - 2008
ISBN: 978-80-7222-539-2

Víkend (2008) 978-80-7222-539-2 286
Víkend (2005)

Do osmnáctých narozenin zbývá jen pár dní a představa prázdnin pronuděných doma Andreu v nejmenším neláká, zvlášť když kamarádky i o rok mladší ségra Klára jsou na tom mnohem lépe!
Jenže...
Nic se nejí tak horké, jak se uvaří, kluků běhá po světě spousta, frajerů a borců větších či menších. Ne však každá láska je ta pravá, Andrea hledá, naráží, ztrácí a získává, z mnohých přátel se stávají nepřátelé a z některých nepřátel zase kamarádi - a ty prázdniny, ať už doma, na chatě či na raftech, nakonec vůbec nemusí být k zahození...

chrispe
  10. 7. 2016, 15:40
Tak nějak jsem se nemohla s hlavní hrdinkou sžít, jednak mi dost vadilo její sobectví a druhak ta neskutečná blbost :-). A člověk si ani nemůže říkat nic moc o fikci, když to zná z reálu. Mně osobně všechny ty přešlapy hlavní hrdinky moc nebavily, pořádně se začalo něco dít až ke konci a to byla jen kratičká linka (a to nemyslím tu milostnou). Zajímavost: Z toho, co jsem četla se tu objeví Martina a Riki z knihy Půlnoční sny a mihne se tu kapela Pěst z Mostu do země lásky a taky mám matný pocit (ale možná se pletu), že chatová oblast bude stejná jako ta ze Srdcového kluka.
veronikamerika
  10. 5. 2013, 11:43
Hrozny spratek tahle Andy. Jeste ji neni 18 a nejradeji jde sama do Pyramidy na pivo. Strida kluky , da kazdemu kdykoliv, kdekoliv, po kratke znamosti. Nic ji nebavi, nic neumi neulizi,neuci se a nemuze byt sama, nebo by se unudila. Tady do te doby nez se stane drobna nehoda sestre, ona si uvedomi jak je zivot zranitelny, odhodi carodejnickou vyraz a zacne randit s nevlastnim bratrem, ktereho nesnasela. Pribeh je zase zasazen do stejnych mist jako Vstupenka do raje do Bakova a cte se dobre. I kdyz jsem vekove jina kategorie nez 18 tak po knizce od Lanczove sahnu opet.
Wajny
  5. 12. 2015, 12:33
Upřímně nevím, co si mám o této knize myslet. Ze začátku mi přišla Andrea totálně blbá s žádným sebevědomím, nechala ze sebou zametat jako z kusem hadru. Vadilo mi, že zde nebylo více prostoru pro Vojtu a jejich 'sbližování'. Na prvních 200 stránek se opakovalo téměř to samé dokola, jen s jiným klukem, což už trochu nudilo a když se konečně začalo něco dít byl konec knihy. Hodně se mi, ale líbilo 'propojení' s jinými knihami resp. jejich hlavními postavami (Janek a Aneta, Rik a Martina). 3*