Poprvé vydáno celosvětově: 2011

Grada - 2011
ISBN: 978-80-247-4079-9

Grada (2011) 978-80-247-4079-9 72

Komiksové zpracování jednoho z nejoblíbenějších klasických románů všech dob, Tři muži ve člunu, je veselým příběhem kamarádů, kteří se vydají na společnou plavbu ve člunu. Harris, George a Jerome, společně s foxteriérem Montmorencym, si chtějí odpočinout od každodenní nudné rutiny a obnovit svou "duševní rovnováhu". A tak si udělají výlet po Temži mezi Kingstonem a Oxfordem, se spoustou zastávek na zajímavých místech i bezděčných přistání, při kterých se ocitnou v různých komických situacích, způsobí zmatky a nehody. Postavy příběhu jsou založeny na reálných osobách, jednou z nich je sám autor Jerome K. Jerome. Díky jeho úžasným vypravěčským schopnostem se původně zamýšlený cestopis stal literární klasikou. (Založil/a: CrazyBubu)

Tojaheva
  12. 2. 2016, 15:09
Bohužel mě tato knížka zklamala. Podle recenzí jsem čekala přetékající humor, který se ke mě nějak nedostal. Škoda, doufala jsem, že se zasměju o něco víc.
Aratar
  28. 8. 2015, 16:32
Začátek byl slibný a mohlo jít o dílko plné povedeného anglického humoru. Jen kdyby se autor držel hlavního tématu - vodáctví. Takto jsem se ve spletitosti mnoha odboček a historických exkurzů často ztrácela a vlastně jsem byla za její konec ráda.
Bifftekk
  17. 1. 2015, 21:06
Knihu jsem přečetl velmi rychle, ale moc si ji nepamatuji. Nevím jestli to bylo tím, že byla často nudná a nebo, že jsem si ji prostě nechtěl pamatovat.
Rattlehead
  30. 9. 2015, 19:41
Naprosto skvělá kniha. V dnešní úchylné době velice příjemné pohlazení po duši. Kdybych mohl prožít jeden den v nějakém románu, asi bych si vybral právě Tři muže ve člunu.