Oko za oko

Originální název: Touch of Vengeance

Olympia - 2009
ISBN: 978-80-7376-141-7

Olympia (2009) 978-80-7376-141-7 214

Tři vlivní a mocní muži a bohatá mladá jihoafrická žena se vrhají do podnikání kolem dostihů, aby si vyrovnali účty se svými protivníky. Každý má jiný motiv, ale když se spojí, vytvoří velmi nebezpečný tým... Napínavý příběh s hlavním hrdinou Jayem Jessopem, úspěšným podnikatelem a amatérským jezdcem, se odehrává v mnoha dostihových centrech, slavný Cheltenham nevyjímaje. (Založil/a: skjaninka)

Graeme Roe Graeme Roe

milanr
  26. 8. 2015, 8:49
Tak tahle knížka není detektivka. Mě osobně vůbec nezaujala, postrádal jsem napětí, čekal jsem na nějakou zápletku, ale ta nepřišla až do konce knihy. Celé je to o tom, jak zbohatlý amatérský jezdec buduje s několika ještě bohatšími spojenci tréninkové centrum pro koně a přitom se pomstí několika lidem, kteří je předtím nějak podrazili. Protože vládnou neomezeným množstvím peněz, vše se jim daří. Pouze na konci knihy přijde hlavní hrdina skoro o život, ale to je tak vše. Celá kniha je jedna velká nuda.