Divná a divnější

Poprvé vydáno celosvětově: 2005

CooBoo - 2011
ISBN: 978-80-7447-043-1

CooBoo (2011) 978-80-7447-043-1 209

Další dobrodružství Emily Strange! Je jí 13 let a každému vidí až do žaludku. Nejraději se ale povaluje se svými čtyřmi kočkami nebo se věnuje své podivné zahrádce plné plevele nebo provádí sousedům neškodné žertíky, dokud nežadoní o milost. Je fakt divná. A teď si představte dvě takové, jednu divnější než druhou. (Založil/a: MikaRO)

-M
  21. 9. 2013, 15:55
Nikdy knihu nesoudím podle obalu, ale pokud je obálka opravdu pěkná, kniha má u mě velké plus. Obálka Emily Strange - Divná a divnější.. je nádherná. Taky mě nadchly malůvky, které v knize oplývají, moc hezky to podtrhává ten deníčkový styl psaní. Jinak se mi celá kniha naprosto líbila, všem doporučuji! :)
KnihomolkaMary
  4. 7. 2016, 23:58
Není špatná, v letech kdy jsem ji četla já mi popravdě velice vyhovovala. Bavila mě. Musím podotknout, že je úžasně ilustrovaná, samotné "malůvky" mě při listování knihou velice navnadili. Ale je to pár let a teď už bych ji do rukou znovu nevzala.