Schody do nebe

Euromedia Group - 2015
ISBN: 978-80-242-5108-0

Euromedia Group (2015) 978-80-242-5108-0 280
Knižní klub (2012) 978-80-242-3310-9 280

Lorna Byrneová, autorka mezinárodního bestselleru Andělé v mých vlasech, od útlého věku vídá anděly a hovoří s nimi. Ve Schodech do nebe, své druhé knize, seznamuje čtenáře s činností andělů ve světě, vysvětluje vztah lidské duše k lidskému tělu a objasňuje, jakou roli mohou v lidských záležitostech sehrát zemřelí, kteří jsou nyní v nebi. Závažná je kapitola věnovaná záměrům, které má Bůh a andělé s lidstvem do budoucnosti. (Založil/a: Jan_Makula)

Lorna Byrne Lorna Byrne
*??.04.1955

moonchild
  14. 10. 2013, 15:22
Lorna po celý život komunikuje s anděly,kteří jsou jejími společníky a rádci.v knize popisuje typy andělů i jejich odlišné role.
Nikyz
  2. 11. 2012, 18:18
Úžasná kniha. Dala mi odpovědi na otázky, které jsem si kladla už dlouho. Doufám, stejně jako autorka této knihy, že si uvědomíme vážnost situace a začneme se k sobě navzájem a k naší planetě chovat s láskou a úctou. Doporučuju i první díl - Andělé v mých vlasech, kde se dozvíte více, ať už o poselství andělů nebo o Lorně Byrne a jejím životě.