Nerozvážnost

Originální název: Reckless

Domino - 2012
ISBN: 978-80-7303-695-9

Domino (2012) 978-80-7303-695-9 300

Když se Katherine Adairová vrhne do chladných vod řeky Temže, vůbec netuší, že se zároveň vrhla do dobrodružství plného nebezpečí a touhy. Tonoucím mužem, kterého statečně zachránila, byl totiž mladý a vznešený David Turnberry. Katy ho beznadějně miluje, ale jako dcera chudého malíře nemá nejmenší naději. A kromě toho se David hodlá zasnoubit s půvabnou lady Margaret… Vskutku zoufalá situace. Anebo že by přece existovala nějaká možnost, jak získat Davidovy city? Katy se rozhodne předstírat ztrátu paměti, jen aby mohla zůstat více času v blízkosti milovaného muže. A plán vyjde! Jediný problém představuje drsný archeolog a dobrodruh Hunter MacDonald, který Katyinu lest prohlédne a hodlá svého přítele Davida ochránit před ženskými úklady. Katy se však nenechá ničím odradit, a tak odplouvá spolu s Davidem a Hunterem na archeologickou výpravu do Egypta. Na cestě se začnou dít divné věci a v zemi faraonů se všechno ještě zhorší. Vyděšená Katy ví, že jí nezbývá než důvěřovat jedinému muži, který je ochoten pro její záchranu riskovat všechno, co má… (Založil/a: lera)

Syssinka
  5. 4. 2013, 8:26
Doporučuji. Krásná knížka. Četla jsem ji jedním dechem. Napínavá a samozřejmě tam nechyběla ani láska. Takže ještě jednou doporučuji.