Hledání Boha

Hledání Boha

Eko-konzult - 2000
ISBN: 80-88809-96-7

Eko-konzult (2000) 80-88809-96-7 229

Pokuste se řídit zásadami, pravidly a poučeními této knihy. Nabízí jedinečnou kompilaci informací, zabývajících se duchovními pravidly každodenního života. (Založil/a: vladislaus)

kretinostupido
  20. 11. 2014, 21:17
Nejprve musím předeslat, že k týhle knize člověk musí přistupovat s "předporozuměním" - kdo vlastně vůbec byl Edgar Cayce, co v životě dokázal a jakou filozofii zastával. AŽ po zjištění těchhle základních věcí bych doporučoval přečíst si "Hledání Boha", což je vlastně návod pro skupinu hluboce věřících lidí uplatnit svoji víru skrze postupná "cvičení", díky tomu dosáhnout lepší životní rovnováhy, niterného prožitku, důmyslnější uvědomění si Boha a schopnosti komunikovat s Bohem. Tato skupina si musí bezmezně důvěřovat a každý, kdo aspoň trochu pochybuje o jejím účelu, hatí záměr ostatních, kteří usilují o zdokonalení sebe sama ...
Kniha byla sestavena na základě Cayceho výkladů poskytnutých v tranzu (komunikací s jeho vyšším já), zkušeností svědků a pasáží z Bible. Je vcelku dobře přeložená a vysvětlují se v ní základní pojmy jako je modlitba, Sláva, Království atd. atd. ... Zajímavý čtení a hodně poučný!