Alice a...Dóóóst dobrý rande

Alice a...Dóóóst dobrý rande Originální název: Dates, Double Dates and Big, Big Trouble
Poprvé vydáno celosvětově: 2001

Fragment - 2003
ISBN: 80-7200-723-8

Fragment (2003) 80-7200-723-8 190

Alice je třináctiletá anglická dívka, která řeší stejné problémy, jako snad všechny její vrstevnice na celém světě: spory se sourozenci, nepochopení ze strany rodičů, vztahy s kamarádkami a první lásky. Vtipný text psaný formou deníčku je určen pro dívky ve věku od 11 do 15 let. (Založil/a: katuska69)

ilon-a
  2. 1. 2015, 11:50
Druhý díl pořád stejně dobrej jako první ze série o Alici. Správně ujetá knížka, kde se řeší starosti puberťaček. Zábavný, pohodový a odpočinkový čtení.
kajas1993
  23. 8. 2012, 19:04
Už nemůžu hodnotit stejně jako první díl série, protože se zkrátka nejedná o žádný pokrok. Jako nenáročné prázdninové čtení ale doporučuji.
yanniss
  4. 9. 2012, 17:26
No celá série: dóóóst dobrý .... mě vůbec nezaujala. Přečetla jsem pouze 2 knihy, a to proto, že jsem byla nemocná, tak jsem nemohla jít do knihovny a jiné knihy jsem ke čtení neměla. Takže pro mě nudné :)
veronikaS
  7. 12. 2014, 15:12
Podle me velice pěkná a zábavná kniha.V každé kapitole jsem se musela alespoň pousmát,kniha mi zlepšila náladu a potěšila mě.Je to sice takové oddechové čtení ale užila jsem si ho.Velice mě na knize překvapil konec,který byl pro mě vážně nepředvídatelný.Doporučuji spíše mladším čtenářům.Knize uděluji 3 hvězdičky, protože to byl takový zlatý střed, ale nic převratného.
Viera.Letté
  17. 7. 2012, 2:07
Taková puberťácká srandička, děj už si vůbec nepamatuju, ale pamatuju si že mě to v pubertě bavilo a dobře se to četlo :)