Deník pro mého psychiatra

Poprvé vydáno celosvětově: 2011

Erika - 2011
ISBN: 978-80-7-7190-460-1

Erika (2011) 978-80-7-7190-460-1 163

Fotografka Blanka se kdysi těšila velkému uznání v Kanadě, kam se svým manželem před léty emigrovala. Po sametové revoluci se vracejí zpátky do Prahy. Zatímco její muž se prosadí jako úspěšný právník, Blanka je v Čechách nedoceněna. Problémy v práci, ve vztahu, nudu a neshody s tchýní řeší alkoholem. Manžel jí zařídí léčbu u soukromého psychiatra, do kterého se Blanka zamiluje a rozhodne se rozvést. Její nový partner jí sežene práci, pomůže jí zbavit se alkoholismu a vypadá to, že se Blance začíná blýskat na lepší časy. Ovšem jen do doby, než se její dcera pokusí o sebevraždu a její přítel s ní vztah raději ukončí. Tehdy už je ale z Blanky sebevědomá žena, která se umí poprat se životem. Znovu nachází cestu zpět ke svému bývalému manželovi a ke své dceři. (Založil/a: Ari)

Alena Tyityisová
  28. 1. 2016, 2:08
průměrné čtení, ale zase jsem to měla rychle přečtené, myslím že časem ale na knihu zapomenu a nebudu vědět o čem vlastně byla