Černé tajemství Karla IV.

Černé tajemství Karla IV.
Originální název: Černé tajemství Karla IV.

Eminent - 2005
ISBN: 80-7281-183-5

Eminent (2005) 80-7281-183-5 347

Kniha o podivuhodných setkáních, nečekaných souvislostech a soukromém životě manželů Tomášových. (Založil/a: skjaninka)

Lev Tygr Lev Tygr
*1956

cinapo
  5. 7. 2014, 19:52
Jen tak jsem jednou šla kolem knihkupectví, vešla, náhodně sáhla do regálu a bylo. Po přečtení několika náhodných úryvků knížky pana Pospíšila (Lva Tygra), které mě rozchechtaly tak, až mi tekly slzy, jsem s koupí neváhala ani minutu. V tuto chvíli přesně to, co potřebuju a šetřím si poslední stránky, jen aby ještě nebyl konec. Jenže uvnitř je tolik věcí k zamyšlení, opětovnému přečtení a tak hustodémonsky krutopřísného humoru (ovšem ta makrela byla fakt hnusná, ble), že si udělám hezčí obal (tenhle mi s prominutím vůbec nesedl) a už teď se těším, až si tuhle lahůdku dám znova. Sečteno, podtrženo, bavím se královsky, ale taky zjišťuju, že má cesta k opravdovému "poznání" a pravdě bude asi ještě hóóóódně dlouhá :-)) Zdarec.