Deník úúúplně obyčejného upíra – Moje "super" rodinka

Deník úúúplně obyčejného upíra – Moje
Originální název: Diary of a Wimpy Vampire: Because the Undead Have Feelings Too
Poprvé vydáno celosvětově: 2010

Fragment - 2012
ISBN: 978-80-253-1381-7

Fragment (2012) 978-80-253-1381-7 224

I nemrtví mají city! Nesnesitelně vtipný deník jednoho (ne)obyčejného upíra. Jmenuji se Nigel Mullet. V upíra jsem se proměnil, když mi bylo patnáct. V tomhle věku už zůstanu napořád, takže musím trávit věčnost bojem s akné, mutujícím hlasem a svou neobratností při balení holek… Trápí mě mé zoufalé pokusy o upoutání pozornosti mé životní lásky Chloe. Tak rád bych zabořil špičáky do jejího krku… Jsem mrtvý už víc než osmdesát let a přitom jsem ještě ani jednou neměl holku! A do toho musím neustále řešit mé neskonale trapné upírské rodiče, kteří se pokoušejí pít krev mým kamarádům.
*Originální anotace prozrazuje, že se Nigel stal upírem stejně jako dokonalý Edward ze Stmívání. Jeho deník popisuje, jaké to mělo v jeho pubertálním věku doopravdy následky.* (Založil/a: LeaLea)

23.44
  15. 10. 2012, 22:34
Rychlé, velmi nenáročné a chvílemi celkem vtipné čtení. Ideální pro cílovou skupinu raných pubescentů, které chcete přivést ke čtení.
12bananek12
  21. 11. 2012, 19:56
Tohle je skvělá kniha. Moc se mi líbila a čtu si jí často a velice ráda.
TIM COLLINS by měl napsat několik dílů...