Nejde o Talent

Poprvé vydáno celosvětově: 2011

XYZ - 2011
ISBN: 978-80-7388-617-2

XYZ (2011) 978-80-7388-617-2 269

Přestože se Jaro Slávik pohybuje v šoubyznysu již od svých jedenadvaceti let, kdy se stal výkonným ředitelem slovenské pobočky gramofonové firmy EMI, v Česku se proslavil až jako porotce pořadu Česko-Slovensko má talent. V jeho biografii se dozvíte o jeho zahraniční kariéře, o spolupráci s českými i zahraničními umělci (Lucie Bílá, Elán, Ruslana, Shaggy, Arash, Basshunter, Red Hot Chilli Peppers a jiní), naleznete zde i jeho vyhraněné názory na dnešní svět zábavy. (Založil/a: Davey)

#hudba  #deník
Jaro Slávik Jaro Slávik
*09.07.1974

Davey
  29. 11. 2012, 22:00
Nuda, nuda, nuda. Slávikovy názory se dali shrnout určitě do menší knihy. Nechápu, proč je to v češtině, proč to má tak velká písmena. Mohlo to být tenší a 100x levnější. Navíc je kniha naprosto o ničem. Jsem velmi zklamán (a to mám Jara rád a jeho názory se mi vždy líbily). Buď ať vydá pořádnou autobiografii (a ve slovenském jazyce!!!), anebo ať se na to příště raději vyprdne.