Klenoty ducha

Klenoty ducha

Podtitul: magická síla lásky; náměty na rozmýšlení

Eko-konzult - 2000
ISBN: 80-88809-69-X

Eko-konzult (2000) 80-88809-69-X 99

Tato kniha obsahuje 55 citátů ze slovních projevů slavného bulharského mystiského učitele Petra Konstantinova Danova. Představují 55 témat na rozmýšlení. Brožovaná, 99 str.
Cílem není abyste si je jen přečetli a zapamatovali si je, nýbrž abyste hledali vnitřní smysl každého tématu. Když pochopíte, získáte tím. Jsou témata, která lze snadno pochopit a dávají učedníkovi jen málo prospěchu. Ale témata, která jsou těžko pochopitelná, dávají osobě učedníka mnoho.

Zdroj: http://shop.stesticko.cz (Založil/a: sweps)

Petr Danov Petr Danov
*11.7.1864 - †27.12.1944

sweps
  8. 3. 2012, 20:34
Při čtení této knihy mi připadalo, jako bych četl zbrklé zápisky žáka ze střední. Tato kniha je celá taková zmatená, neupravena, obsahuje v celku dost gramatických chyb (na 99 stran). Tuto knihu sepsal jakýsi autor, který se snažil stručně shrnout a přepsat Danovo učení. Bohužel tedy cítím, že k této knize už se asi nevrátím. Tři hvězdy jsou tedy za občasné dobré pasáže a v celku mě blízkou, filozofii Petra Danova.