13. komnata milenek

13. komnata milenek Originální název: 13. komnata milenek
Poprvé vydáno celosvětově: 2011

Nevěra v přímém přenosu, Aneb když láska bolí...
Kniha je skutečným příběhem milostného trojúhelníku. Kdo jsou ty ženy, které milují Vaše muže? Kdo je oběť, a kdo příčina partnerské nevěry? Tomáš žije dvojím životem. Navenek je vzorným manželem a otcem, žijícím poklidným rodinným životem. V jeho životě, je však ještě jedna žena - milenka Sofie. Tomáš ji velmi dlouho úspěšně citově manipuluje. Sofie se pokouší vztah několikrát ukončit, ale Tomáš ji nenechává odejít. Příběh Vám umožní číst v myšlenkách nevěrného muže. Pochopíte důvody, emoce, nerozhodnost a vypočítavost těchto mužů, a současně se vžijete do pocitů ,,těch druhých žen", milenek. Přečtěte si tento pravdivý příběh, může potkat každého z vás. (Založil/a: Michellita)

#vztahy
Sofie Králová Sofie Králová

Tomáš Kristl Tomáš Kristl

Paio
  6. 10. 2012, 7:01
Kniha čtivá, celkem i zajímavě napsaná, celý příběh je trochu neamatérsky vystižen, napsán, autoři knihy chtěli poukázat na nebezpečí nevěry, čeho se vyvarovat. Podle mě, více zaujme čtenáře, kteří si již prošli a mají zkušenosti s nevěrou, ať už co se týče z jejich strany nebo z opačné. Kniha je jako příručka, je zajímavé vidět nevěru ze každé strany, co se komu honí hlavou, jaké má myšlenky, pocity, obavy.
misazavadilova
  19. 8. 2016, 14:50
Kniha mě absolutně nezauajala. Divně napsané, podle mě se vůbec nedala číst. Jedna z mála knížek, kterou jsem ani nezvládla do konce.
vikhy
  21. 9. 2014, 17:52
Kniha, kterou přečtete jedním dechem. Není moc originální ani extra zajímavá, ale také není úplně blbá. Na relaxační večer - ideál.