Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Štvanice

87%
4 63
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Štvanice Originální název: Alfa and Omega:Cry Wolf

Nejnovější vydání:
Fantom Print - 2012
ISBN: 978-80-7398-164-8
Počet stránek: 304
Sdílet
  Facebook   Twitter   Zobrazit adresu   Poslat e-mailem
Kde kniha žije?
v oblíbených 26x v oblíbených
v přečtených 105x v přečtených
v knihovně 36x v knihovně
k přečtení 34x k přečtení
právě čte 0x právě čte
si přeje 7x si přeje
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
Fantom Print (2012) 978-80-7398-164-8 304

KNIHA NAVÍC OBSAHUJE NOVELU ALFA A OMEGA, KTERÁ NAKONEC DALA NÁZEV I CELÉ SÉRII

Knihou Štvanice z nové série Alfa a Omega Patricia Briggs opět potěší milovníky vlkodlaků. A také všechny fanoušky předchozí mimořádně úspěšné řady knih s Mercy Thompsonovou v hlavní roli. Charles, hlavní hrdina Alfy a Omegy, je bratr Samuela, který je jedním z hlavních hrdinů série Mercy Thompsonová a taky syn Brana, alfy všech alfů.

Anna netušila, že vlkodlaci existují, dokud jedné noci nepřežila krutý útok… a nestala se jedním z nich. Po třech letech na poslední příčce hierarchie smečky se naučila klopit hlavu a nikdy, nikdy nevěřit dominantním vlkům. Pak ale do jejího života vstoupil Charles Cornick, zabiják a syn vůdce všech vlkodlaků v Severní Americe.
Charles tvrdí, že Anna je nejen jeho družka, nýbrž i vzácná a ceněná omega. A právě Annina vnitřní síla a konejšivá přítomnost se ukáží být neocenitelné, když se spolu s Charlesem vydá na lov vlkodlačího odpadlíka – tvora pod kontrolou magie tak temné, že by mohl ohrozit celou smečku. (Založil/a: trynitrix)

(více)  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

LeaLea
80% 80% 80% 80% 80%
  18. 5. 2012, 8:55
Nu, co napsat, a nelhat. Začátek byl skvělý - novelka o seznámení Anny a Charlese v sobě měla emoce, napětí a dobře našlápnutý příběh. Co už mi ale trochu kazí dojem, je jak snadno se jejich vztah navázal. Jasně, vlkodlaci to měli v sobě, našli se a došlo k souznění druha a družky... Jenže celý zbytek citové linky příběhu byl už pak jen protahováním toho, co bylo zřejmé od začátku. Čekala jsem víc bojů a nebezpečí, jelikož se sešel jeden z nejdominantnějších vlků a tvrdý zabiják s násilně podřízenou křehulkou. Všechno se mezi nimi ale odehrávalo jen v náznacích, které málokdy někam vyústily. Omegou to tak docela být nemohlo - Briggsová to sama postavila tak, že se jí Anna kvůli pošramocené minulosti teprve musela stávat. Kdo by věřil, že se s poutem Anna nakonec nevyrovná a bude po všem? Prostředek mě bohužel nehorázně nudil. Běhání po horách a hrabání se pořád dokola ve vztahu, který se nerozuzlil nijak překvapivě. Konec stál oproti tomu za to. Přestalo mi vadit to nepříliš zřejmé přeskakování z hlavy do hlavy jednotlivých postav a konečně se něco dělo. Další díl si určitě přečtu, ale narozdíl od davů jiných se raději přikláním k emancipované Mercy a ich formě, v které ze sebe Pat dokáže vydat mnohem větší hloubku. Dám čtyři hvězdičky díky úžasné Santosově obálce, i když je to spíš na tři a půl.
Nnelly
80% 80% 80% 80% 80%
  21. 5. 2012, 23:31
Má to v sobě kouzlo. Jiné, než Mercy, přesto kouzlo. Novela Alfa a Omega má rychlý spád a je fakt, že je zkratkovitější, než by mohla být, jakoby autorka chtěla to jejich seznamování mít rychle za sebou - na druhou stranu, co dělat, když se vlci uvnitř vás prostě rozhodnou, že k sobě patříte?
I první knihy série je romantičtější a méně akční než byla Mercy, na druhou stranu, ale nechybí silný příběh a jakmile si oblíbíte Charlese a Annu (což není těžké), tak už knihu prostě nemůžete odložit... já ji dostala jeden den odpoledne a druhý už měla přečtenou. Nešlo se ovládnout :D
silvaren
80% 80% 80% 80% 80%
  6. 4. 2012, 12:08
Jako obvykle Briggsová dokázala, že umí. Místy byl sice příběh překombinovaný, a proto se nevyhnula širšímu vysvětlování, ale na druhou stranu mi to doplnilo leckteré mezery v Mercyině příbězích a pomohlo pochopit chování Branových vlkodlaků.
trynitrix
80% 80% 80% 80% 80%
  2. 6. 2012, 14:54
Ok není to Mercy ale i tak hlavní postava Anna se mi zalíbila jasný je to první díl takže je to takovej strašpytel (anna) ale od poloviny se projevovala svoji autoritu. Mno a Charles úplně jsem si ho oblíbila indián jeden :-D charakterní postava. Jinak děj šel vcelku rychle nikde nic nedrhlo až na nějaké kapitoly ohledně toho odpadlíka jsem nevěděla o co přesně jde vám to skočí do příběhu ani nevíte jak :-D ale s koncem to pochopíte jak jinak. A přesně tady konečně v knize bylo pořádně vysvětleno dominantní, submisivní a teď i omega. A co se tykalo toho konce tak mi přišlo že to bylo zbytečně dlouhé ten příběh od té doby co vyšly do hor po konec. Mno jinak jsem zvědavá na Loviště.
Mavell
100% 100% 100% 100% 100%
  10. 4. 2014, 15:04
Tahle kniha mi opravdu nadchla. Ze začátku se mi do ní nechtělo, protože jsem si myslela, že nepřekoná knihy o Mercy, ale podle mě je Alfa a Omega mnohem lepší. Příběh se rozjede hned od začátku a nemůžete se odtrhnout od čtení !