Zoufalství

Poprvé vydáno celosvětově: 2011

Fragment - 2012
ISBN: 978-80-253-1358-9

Fragment (2012) 978-80-253-1358-9 240

Desátý díl série Upířích deníků. Stefan a Elena se vydávají zachránit svou kamarádku Bonnii do Temné dimenze. V městečku zanechávají Matta, Meredith a paní Flowersovou, aby je chránili před nebezpečnými silami, které se ho zmocňují čím dál více. Děti jedno po druhém podléhají malachům. Ale Matt a Meredith brzy pochopí, že zdroj zla je mnohem hrozivější – a mnohem bližší – než si mysleli… (Založil/a: LeaLea)

Dee-Dee
  9. 9. 2013, 17:11
Upřímně, Upíří deníky už mě po tolika dílech moc nebaví. Ze začátku jsem do toho byla zažraná, ale teď už mi to přijde zdlouhavé a takové... no, až moc - skoro až přepatlané. Elena byla člověk, upír, mrtvá, pak duch, uměla vyvolat Křídla a měla být Strážkyní... Už to čtu jen kvůli tomu, že si říkám, že když jsem četla tolik dílů, tak už bych to měla dočíst.
Kejty
  29. 4. 2014, 11:52
Myslím si, že série měla skončit touto knihou. Nechat osud Damona na fantazii čtenářů by bylo pro mne o mnoho lepší.
Teresaa
  23. 7. 2012, 10:23
Ano, připravují se další. V říjnu má vyjít jedenáctý díl. Zatím je naplánováno dalších šest dílů....
ciniminisek
  3. 5. 2012, 21:45
Moc pěkná kniha,líbila se mi jako všechny.Jen tak nějak divně zakončená,nebude náhodou ještě další díl?Nikde to nemůžu najít,počítala jsem,že jich bude 10 ale je to tak nějak divně nedořešené.