Ozvěna afrických bubnů

Poprvé vydáno celosvětově: 2009

Alpress - 2012
ISBN: 978-80-7466-060-3

Alpress (2012) 978-80-7466-060-3 325

Když Elenin manžel po návratu z reportáže v Africe zemře, Elena se s tím nehodlá smířit. Odjede do Afriky a snaží se vypátrat příčinu manželovy smrti. Netuší, do jaké hry vstoupila. Kouzla vúdú, zombie, tajemné rituály a především korupce, s tím vším se Elena v pátrání setká. Ani neví, zda Daniel, který ji ochraňuje a pomáhá, je přítel, či nepřítel. (Založil/a: LeaLea)

Ilona Maria Hilliges Ilona Maria Hilliges
*??.??.1953

Alenita
  22. 9. 2015, 13:15
Knihu mi doporučila starší paní knihovnice s tím, že je skvělá. Ani jsem jí neplánovala číst. V autobuse z nudy jsem se začetla a nemohla se odtrhnout. Ovšem v okamžiku, kdy Elena zapřela policii důlkazy, které věděla o smrti manžela a jala se vyštřování sama, jsem knihu zaklapla, že je to blbost. Cestou do knihovny jsem opět knihu otevřela z nudy a opět jsem se začetla. Až jsem jí prostě dočetla. Chvílema mi to přišlo jako když Nick Slaughter honil gangstery pouze sám a vždy přežil a zvítězil. Ale musím uznat, že příběh je odlišný, čtivý. Dávám 60%.