Zen a umění lásky

Zen a umění lásky

Eminent - 2005
ISBN: 80-7281-193-2

Eminent (2005) 80-7281-193-2 237

Úvodní slova knihy známé americké psychoterapeutky nám sdělují, že jsme zde proto, abychom prožili život plný lásky.
Většina lidí západního světa se však zmítá mezi pocity zklamání, ztráty a osamocení.
Návodem proti smíření se s tímto způsobem života nabízí autorka cestu z bludného kruhu praktikováním zenu, která dává zcela odlišný pohled na lásku, mezilidské vztahy a život samotný. (Založil/a: vladislaus)

#zen
Brenda Shoshanna Brenda Shoshanna

Radim Kapavík
  26. 2. 2016, 16:21
Pro člověka, který o zenu neví nic, asi těžko stravitelná, pro mě, který o něm má jakési tušení, tak na hranici... Uvědomuju si, že v ní je spousta hlubokých mouder a nad mnohými by se člověk potřeboval pořádně zamyslet a ne je jen přelétnout očima. Ale kdyby to člověk měl aplikovat v životě celé a do důsledku, bylo by to opravdu dost... radikální. Nicméně i když si z toho člověk vyzobne jen to, co ho zrovna osloví, je to mimořádně inspirující kniha.