Malá duše a Slunce

Synergie - 2007
ISBN: 978-80-7370-002-7

Synergie (2007) 978-80-7370-002-7 28
Synergie (2001)

Malá duše a Slunce je prosté a působivé vyprávění, které přináší dětem velice hlubokou pravdu, jíž je poselství o tom, že není žádné absolutní dobro či zlo. Neboť pod tím vším, co se na světě děje, pod tím, co nazýváme dobro, i pod tím, co nazýváme zlo, se skrývá láska. Vaše dítě bude objevovat Boha, kterého může milovat, protože Bůh je láska a všechny malé dušičky jsou jeho částečkami. Možná, že i jejich rodiče u této knihy znovu objeví, kým skutečně jsou Bylo nebylo, žila jednou jedna Malá duše. A tato Malá duše o sobě věděla, že je Světlo, jedno z milionů, trilionů Světel, která dohromady tvoří vesmír. Jenže naše Malá duše chtěla také prožít jaké to je být Světlem. A Bůh řekl, že chce-li Malá duše vědět, co je Světlo, musí nejprve poznat Tmu. Protože jak bychom poznali co je nahoře bez toho, co je dole, horké, kdyby nebylo studené a rychlé bez pomalého? Malá duše pochopila, že chce-li poznat, čím doopravdy je, musí poznat také pravý opak. Je to veliký dar, řekl Bůh, protože bez něj bys nemohla poznat, jaké věci jsou. A tak se Malá duše vydala na dobrodružnou cestu. Její příběh je možná hodně podobný tomu, které na planetě Zemi prožíváme my všichni. (Založil/a: skjaninka)