Profesionální image

Profesionální image

Computer Press - 2006
ISBN: 80-251-1057-5

Computer Press (2006) 80-251-1057-5 228

Hledáte si nové zaměstnání?
Chcete zlepšit své postavení nebo chcete dosáhnout zvýšení platu v současném zaměstnání?
Blíží se důležitá prezentace?
Zlepšuje váš vzhled vaše vyhlídky nebo je zničí ještě předtím, než vůbec začnete mluvit?

Nezáleží na tom, jak jste chytří, horliví nebo jak tvrdě pracujete – pokud nevypadáte skvěle - v dnešním obchodním světě neuspějete. Váš vzhled je více než souborem oblečení, doplňků a vhodné úpravy – ve skutečnosti je to vaše osobní logo. Autorky poskytují nezbytné rady pro vytvoření a přizpůsobení vašeho profesionálního šatníku pro každý den a každou důležitou obchodní situaci.

Kniha vám zodpoví ty nejnaléhavější otázky, jako například:

Jaký je nejvhodnější vzhled pro nepříjemný pohovor?
Jakým způsobem mám určit, v kterých barvách zazářím?
Jak můžu vybrat styly a střihy, které budou lichotit typu mého těla?
Jak mi volba vysoce kvalitního oblečení může ušetřit peníze?
Jaké oblečení je příliš ležérní pro „neformální pátky“?

Toto vydání bylo aktualizováno a obsahuje nové kapitoly věnované lidem silnější postavy. V českém vydání jsme používali odborné termíny, které jsou zažité u českých odborníků i veřejnosti. Ať už hodláte udělat kariéru v jakémkoliv oboru, nemůžete si dovolit nepřečíst tuto knihu. (Založil/a: vladislaus)